2726
عنوان

بلف زد

98 بازدید | 19 پست

بچها برام ارزوهاتون بنویسید .

بعدم بنویسید چیکار کردید تا الان برای به تحقق رسوندنش .

مثلا من خودم خیلی دوست داشتم اقتصاددان بشم و الان دارم اقتصاد میخونم 

در اینده دوست دارم برای حیوانات و محیط زیست یه کار مثبت انجام بدم 

و یه بچه رو به سرپرستی بگیرم 

دوست دارم برای خانم ها و دختر های مشکل دار تولید شغل کنم .

یه ون کاروانی داشته باشم باهاش طبیعت گردی و.....

شماهم بنویسید شاید یکی اینجا بود تونست شما رو یه قدم به ارزوتون نزدیک تر کنه شما هم اگه میتونید به یکی کمک کنید حتما این کارا بکنید . 

مثلا یکی یه لباس شب میخواد و شما یه لباس نو دارید که نمیخوایدش یا رایگان یا با مبلغ کم به اون شخص بدید .

یکی دوست داره بافتنی یاد بگیره اگه بلدید بهش یاد بدید 

حتما نباید مثل من ارزوها و درخواست های بزرگتون بنویسید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهم ترین آرزوم اینه ک خانوادم راضی بشن و ب انتخابم اعتماد کنن و بذارن برم سر خونه زندگیم  چون دوساله تو حسرتشم 😔😔 

بعدش هم موقعیت شغلی خوبی پیدا کنم چون با لیسانس شیمی و سابقه کاری۲۲۰ساعت تو شرکت نفت اهواز و‌معدل کارآموزی ۱۹بیکارم😔

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

دلم میخواد یه نوع موسیقی رو یادبگیر

یکی گیتارشو برام پست کنه😁😅 یه فلشم از فیلم آموزشش پر کنه همراش بفرستع😂

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
مهم ترین آرزوم اینه ک خانوادم راضی بشن و ب انتخابم اعتماد کنن و بذارن برم سر خونه زندگیم  چون د ...

امیدت به خودت و خدا باشه . نا امید نشو انقدر قوی هست ادم که به هرچی میخواد برسه برای چیزای بزرگ باید جنگید . 

من شاید چیز زیادی باشه نمیدونم یه روز فقط یه روز بطور کامل شاد باشم بدون هیچ دغدغه ای با ارامش کامل

اصلا زیاد نیست بهت قول میدم روزهای شادی داری نه فقط یک روز فقط خودت باید بسازیشون این حرفم شعار نیست واقعیته . دلتو پاک کن    

ارزوم اینه کنکور قبول شم واسشم نصف شبی دارم درس میخونم ジو چون میخام ب اونی ک دوسدارم برسم این تلاشه شیرینه❤❤

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
دلم میخواد یه نوع موسیقی رو یادبگیر یکی گیتارشو برام پست کنه😁😅 یه فلشم از فیلم آموزشش پر ...

کاش میتونستم پیامت پین کنم اون بالا هرکی میتونه کمک کنه ولی حیف نمیشه   

2706