2726
عنوان

بیایدمیخوام درددل کنم

121 بازدید | 16 پست

بچم خیلی بد قلق شده هر شب خیلی دیر میخوابه مثلا ساعت یک  دو حتی شده سه یه امشبی رو ساعت ده خوابید ساعت سه و نیم پا شده تا الان دارم باهاش بازی میکنم شاید بخوابه پریغ از خواب بخدا فردا هم باید زود بیدارشم چشمام داره میسوزه خسته و عصبانی ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا دلم میخواد گریه کنم دیگه    تا کی دیونه شدم دیگه هر روز کارمه اصلا درست نمیشه ساعت خو ...

شیر ماست خاب وزیاد میکنه بهش زیاد بده 

ترنجبینم خیلی خوبه من ک تاثیر ماست و دیدممم

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
شیر ماست خاب وزیاد میکنه بهش زیاد بده  ترنجبینم خیلی خوبه من ک تاثیر ماست و دیدممم

اصلا خواهر مثلا الان بیشتر از ده ماهه انداختم غذا ولی فوق العاده بد غذاس همه چیزی نمیخوره فقط شیر خودم با بکی دو نوع غذا

به نظر من ک چیز خاصی نیست بابا شکر کن بچه سالمه گلم..من دو سال درگیری بی خابی بدغذایی پسر اولم بودم با حرص...الانم یک سال و نیمه بچه دومم ...دومی بدتر از اونه اماااا سخت نمیگیرم هر چه اید خوش اید ..خداروشکر سالمن

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
به نظر من ک چیز خاصی نیست بابا شکر کن بچه سالمه گلم..من دو سال درگیری بی خابی بدغذایی پسر اولم بودم ...

آره من وقتی به دنیا اومد به خاطر تشخیص اشتباه تو سنجش و آزمایش تیروییدش به ولله تا سه ماه من حالم گرفته بود تا بلاخره فهمیدیم سالمه خداروشکر ولی واقعا سنم کمه 20سالمه بعضی وقتا خیلی کم میارم خودمم خیلی از خدا خجاات میکشم و میدونم انسان قدر دانی نیستم 

2706