2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 91 پست
طبیعیه عزیزم همه اطرافیانم ک میبینم هستن،ولی بستکی داره ب کسی ک دنبال فضولی یا نه،درضمن مگه شوهر طرف ...

ولی چتای خانوادشو نباید بخونی از نظر روانشناسی و هر چیزی اشتباهه تو با خواهرت یا مادرت حرف میزنی گاهی اوقاتم راجب مادرشوهرت اگر بگی دوست داری شوهرت بخونه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی چتای خانوادشو نباید بخونی از نظر روانشناسی و هر چیزی اشتباهه تو با خواهرت یا مادرت حرف میزنی گاه ...

اره اتفاقا با مامانم از قصد چت میکنم شوهرم ببینه😍😍😍😍

2731
شوهر من یدونست مثل این پیدا نمیشه⁦❤️⁩

خدا کنه  تا آخر همینطوری طبع دلت باشه ، آدم اول فکر می‌کنه چه آدم بیکاری که دنبال این چت هاست ، مثل خانومای تحصیل کرده رفتار کن اینا واست مهم نباشه ، مادرشوهر من اینقدر زر زر می‌کنه من محل نمیدم همین که می‌دونم شوهرم طرف منه بسه کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی 

زن کامل 

قشنگه 

2738
خدا کنه  تا آخر همینطوری طبع دلت باشه ، آدم اول فکر می‌کنه چه آدم بیکاری که دنبال این چت هاست ، ...

ببین من مشکلی ندارم ختی مادرشوهرم عاشقمه، حتی طرف منن ولی دخترشون هم من باهاش لجم هم جاریم،چون بهاطر خواهرشوهرم ی بار جاریم طلاق گرفت باز برگشت

شوهرم کلا گوشیمو هک کرده😂😂😂حتی ب پیامکمم ذسترسی داره،بعله من خانوادم خیلی دوسش دارن انقد ازش هوب ...

از همین حک کردنش‌که حتی پیامک هم میتونه بخونه معلومه تهش چه خبره اگه عاقل بودی نمیخندیدی

از همین حک کردنش‌که حتی پیامک هم میتونه بخونه معلومه تهش چه خبره اگه عاقل بودی نمیخندیدی

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👅👅👅👅👅👅👅👅 

2706