2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خاک تو سر خرش

غلط کرده خوابیده 

مثل سگ بزنش بیدار بشه عوضیو. 

ببخشیدا عصبانیم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

یه راه کار بهت میگم برو دعام کن معجزه است یه پاره بردار شبیه کیسه بدوز پراز نمک دریا کن بعد بدوز هروقت هر جاییت درد گرفت بزار روزش معرکه استاااااا

خدایابابت تمام داده هاونداده هات شکر🌼
خاک تو سر خرش غلط کرده خوابیده  مثل سگ بزنش بیدار بشه عوضیو.   ببخشیدا عصبانیم

نه بگو منم دارم میگم🤣واقعا سرمو کج کردم دارم مینویسم

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             
یه راه کار بهت میگم برو دعام کن معجزه است یه پاره بردار شبیه کیسه بدوز پراز نمک دریا کن بعد بدوز هرو ...

جدی کجا هست بخرم

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             
نه بگو منم دارم میگم🤣واقعا سرمو کج کردم دارم مینویسم

فدات منم از شوهرم عصبانیم این مردان خیلی بی لیاقتی قدر زنا نمی‌دونن آشغالا

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
چرا رفتم گرفتم ولی اثر نکرد عفونتش زیاده با قرص یکم اروم شد😔

روغن حنظلم خیلی میگن خوبه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706