2703
2553
نیازی نیست واسه تو توضیح بدم که پس لطفا از تاپیکم برو بیرون  بقیه خانما اگه اطلاعی داشتین از ا ...

جایی نباید بری اگه مرکز دولتی میری همونجا خودشون میفرستن مددکاری 

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 
فكر كردم تهرانى  يه دكتر خيلى خوبى تو تهران هست خيلى از همشرياى خودم رفتن پيشش و نتيجه گرفتن&n ...

میشه ادرسشو بدین؟؟

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

متوجه شدم تو یا خانوادت نتونستن تامینت کنن یا تو زیاده خواهی.حالا این دوستمون ی سوال پرسید ب تو چ ک ...

تو الآن عاقلی؟

وضع دنیارو نمیبینی قشنگم؟

آره من تامین نشدم عقده ای هستم.

وضع ایشونو نمیبینی؟

2456
همه چیو دارم ماه دیگه باید دوباره برم ای وی اف  قبل از اون بهم میدن؟یا بعدش هم میتونیم بگیریم

عزیزم کار این مسئولا  حساب و کتاب نداره. تو استرس پول رو نداشته باش. خدا بزرگه. ان شاءالله  این دفعه مثبت میشی. من برات صد تا صلوات میفرستم. 

صلوات  
2714
تو هم نمی فهمی گلم :) دل شکستن؟؟؟بابا بیخیال یکی اینو باید به خودش بیاره

میدونی خیلیا بودن که فقیربودن ولی بااومدن بچه توزندگیشون خونه خریدن ووضعشون خوب شده /اینوبدون داشتن بچه حق همس فقیر وغنی هم نداره فقط آدمایی باطرز فکر شمابچه نیارن بهتره چون جامعه رو به گند میکشن ازلحاظ فکری فرهنگی

سلام ب دلساودلوین: آخرش موفق شدی وام بگیری؟ اگه اطلاعاتی داری منم راهنمایی کن ممنونم ازت

سلام عزیزم جدیدا تو استانها دارن وام میدن برید شبکه بهداشت محله تون و مدارک شناسایی مث کپی کامل کارت ملی خودتون و همسرتون...کل صفحات شناسنامه و یه تاییدیه از مطبی که دارین کارتونو انجام میدید ببرید تا سقف ۲۵ م‌وام میدن...جدیدا بچه ها گرفتن...۵ ساله ست با کارمزد ۴ درصد ..خیلی خوبه

2706