2703
2553
عنوان

شاید نباید بگم اما میگم

436 بازدید | 27 پست

سلام امیدوارم حال دل همتون خوب باشه وپراز امید

امیدواسرچشمه زندگیه چیزی که توی من گم شده. خودم بدجور گم کرده ام نمیدونم، مشکلات زندگیم زیاد شده یا من خسته شدم یا واقعا توانم در همین حد بوده.

خسته و گیج و ناامیدم هیچ برنامه ای ندارم.

شکستهایی که خوردم باعث این شدن که این حس توم شدیدتر بشه.

هیچکدوم از اطرافیانم از حال دلم خبر ندارن همه فک میکنن همون ادم قوی قبلی هستم دردام انبار انبار تو سینه حبس میشن البته به این عادت کردم درسته بعضی اوقات فوران میکنم اما دیگه عادی شده برام

خانواده ام پدر مادرم فامیل همه و همه ازم انتظاز دارن بخاطر بهترین بودنم انتظار عالی بودن دارن همین من بیشتر تحت فشار میزاره

زندگی داره میره جلو و من بیشتر تو خودم گم میشم و ناامیدتر

دوستان لطفا فقط ریپ بزنین لایک نکنید

چرا خانمی؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظرم یکم برای خودت قدم بردار

اینکه دیگران رو راضی و شاد نگه داری رو بیخیال شو 

توام ادمی 

هیچ ادمی کامل نیست 

تا وقتی تو ادای ادمای کامل رو دربیاری طبیعیه اونا هم همین انتظار رو داشته باشن

لازم نیست حتما کار کنی که اونا نگرانت باشنا نه 

فقط همین که تو به خودت برسی کافیه 

2714
به نظرم یکم برای خودت قدم بردار اینکه دیگران رو راضی و شاد نگه داری رو بیخیال شو  توام ادمی&n ...

میدونم چون صلاح من میخوان اینکار میکنن ولی من همیشه از بچگی بالابردن  همیشه میگفتن تو باهوشی پس بهترین میشی فک میکردن دارن بهم اعتماد بنفس میدن البته شاید هم میدادن اما باعث شده تحت فشار بیشتری قرار بگیرم

اینی که که گفتی رمان بود!!!!!؟ خب به زبون ساده بگو ماهم بفهمیم

نه عزیزم رمان نبود ای کاش رمان بود 

نیاز دیدم یه جا حرفم بزنم چون بهرکی بگم شروع میکنه به نصیحت یا اینقد دیدشون ازم بالا رفته یا مسخره ام میکنن یا باور نمیکنن

نمیدونم میگم نکنه خدا هم ولم کرده میدونی میترسم حتی بخوابم

اگه ولت کرده بود که الان حتی نفس هم نمیتونستی بکشی..خدا بنده هاشو دوست داره عزیزم..بنظرم ی مقدار افسرده شدی بزنگ مشاوره...منم افسرده ام اما مدلهای دیگه..شاکر سلامتیت باش..قدر سلامتی رو منی که چن ماهه دارم درد زیاد میکشم 😔میفهمم..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

نمیدونم چطور خود قبلیم پیدا کنم

یعنی خودم تو گذشتم جا گذاشتم

یا اصلا از اول خودم درست شناختم

پس چرا اون باران قوی یدفعه جا زد

همه اینا سوالاتی هستن که مدام توی ذهنم میچرخن

اگه ولت کرده بود که الان حتی نفس هم نمیتونستی بکشی..خدا بنده هاشو دوست داره عزیزم..بنظرم ی مقدار افس ...

خیلی ممنون عزیزم امیدوارم که حال دلت و حال روحیت کاملا عالی بشه

مشاوری متاسفا نمیشناسم

2706