2703
2553

اصلا چهرشو دوست نداشتم اصلاااااااا ولی اصرار کرد حالا باهااش در ارتباطم هر چقدر میگذره بیشتر ازش خوشم میاد.... انگاری باز قلبم میتونه عاشق شه.... دلم تنگ میشه واسش، دوست دارم سوپرایزش کنم... کلا حس خوبیه میخوام از معیار چهره بیام پایین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

افرین اسی🤗

ولی من دلم‌زبون‌نفهمه تا ب دلم‌نشینه متاسفانه هرکاربکنم‌نمیره مرحله بعد🤕🤕

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

خب اگر واقعا بتونی با قیافه کنار بیای خوبه ولی من همیشه میگم همه چیز باید جوری باشه که دیگه حداقلی ترین توقعات رو برطرف کنه باید قابل تحمل باشه باید جوری باشه که وقتی پول طرف یهو تموم شد قیافش برات حال بهم زن نباشه ولش کنی!!! همه چی کنار هم خوبه قیافه ی معمولی درآمد راضی کننده و یه اخلاق خوب که اگر هر کدوم نبود باقی ملاکات تو اون زندگی نگهت داره

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2714

قدرت تلقین

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
افرین اسی🤗 ولی من دلم‌زبون‌نفهمه تا ب دلم‌نشینه متاسفانه هرکاربکنم‌نمیره مرحله بعد🤕🤕

هیچکی بدتره من نیست تو این مورد ولی خب سر همین کلی شقی ها با پست ترین ادم خوش قیافه ازدواج کردم و زندگیم مختل شد و اخرش سر هرزگی اون به جدایی کشید... دیگه سر عقل اومدم دلمم اروم نشیته تا عقل حرف بزنه