2737
2734
عنوان

شرایط ازدواج با مرد مسیحی

| مشاهده متن کامل بحث + 4624 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا اگه بگیم میترکیم😂 توی اینترنت هست احتمالا اینجا دستا بسته هست😂

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
دوستان بگین دین رو کجا مینویسن؟ مثلا یکی نمیتونه بگه من مسیحی هستم یا مسلمان بعد اگه حایی ننوشته ب ...

تو سند عقد ایرانی مینویسن 

تو برخی اسناد خارجکی هم لازمه قید بشه دینت اگه داری ولی تو پاست قید نمیشه 

2738
واقعا نمیتونه؟ پس اینایی که تغییر دین میدن چی؟

از دین دیگه میشه وارد اسلام شد اما از اسلام نمیشه خارج شد 

و به اونایی که از اسلام خارج میشن میگن مرتد

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

ببخشید که اینو میگم شاید از نظر خیلی ها بی ربط باشه ولی من فکر میکنم زندگی بایه مرد مسلمان ایرانی هممممم گاهی خیلی مهارت می خواد پیش خودم فکر میکنم زندگی با مردی که نه دینش و نه فرهنگش و نه حتی زبونش رو شاید نتونی درک کنی خیلی سخته و خیییلی مهارت می خواد و حتی شاید اشتباه باشه.......

دوستان بگین دین رو کجا مینویسن؟ مثلا یکی نمیتونه بگه من مسیحی هستم یا مسلمان بعد اگه حایی ننوشته ب ...

فکر کنم دنیا که میایم توی شناسنامه ها مینویسن

بعضی ها هم با اعتقاداتشون و کار هایی که انجام میدن دینشون رو نشون میدن فکر کنم

2706