2726
عنوان

درد و دل

57 بازدید | 15 پست

ببین بچه ها من هیچ کسا ندارم باهاش درد و دل کنم ،اینجا مینویسم حرفامو تا ازشماها کمک بگیرم...

حدودا سه ماه پیش سقط داشتم ،از نظر روحی داغون شدم توقعم از همه  رفته بالا و اخلاقم خیلی عوض شده نسبت به قبل 

موضوع بارداریم را مادرشوهرم خواهرشوهرم میدونستن ولی جاری هام نه ،یه روز که خیلی توقع داشتم بعد از مدتها خواهرشوهرم لااقل زنگ بزنه یه حالی ازم بپرسه و...بلاخره زنگ زد .حرفاشو زد دلداریمم داد،بعد آخرش گفت:( آدم یه کار بدی میکنه خدا این بلاها سرش میاره ،مثلا فلانی(شوهرمن) خیلی غیبت فلانی(جاری دومی)میکنه خداهم بچه تون گرفت .من خییییییییلی دلم شکست نزدیک دوماه از این حرف میگذره ولی من باهر بار شنیدش داغون میشم . من خودم آدمی هستم که اصلا نمیتونم به کسی توهین کنم یا جواب کسیا بدم به اصطلاح سر زبون ندارم ،خواهرشوهرمم آدم بدی نیست من قبل از این اگه یوقت حرفی هم پیش میومد بهم میگفت میزاشتمش جای خواهر نداشتم ،خودشم همیشه میگفت تو زنداداشام تو از همه بهتری ،من خیلی خدمت کردم به خودش و بچه هاش ،همه جور قصه اش طولانی .ولی جاریم از اول زیاد خوشم نمیومد ازش تو دست پاش نمیرفتم همیشه یه حریمی بین مون هست  هیچ وقت بی احترامی نسبت بهم نداشتیم ولی همیشه یه جورایی خیلی نامحسوس میخواد بگه من از تو سرترم  و یه تیکه هایی بهم میندازه ،و خواهرشوهرمم همیشه بهش توجه ویژه میکنه درصورتی که من خیییییلی بیشتر از اون محبت میکنم به خواهرشوهرم ولی آخرم اون آدم خوبه هست ...نمیدونم متوجه میشید یانه؟؟؟ شاید بگید توقع زیاد داری ولی من این روزا داغونم ...نمیتونم بی تفاوت باشم اینجاهم نمیتونم خیلی چیزارا توضیح بدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کم کم تمرین کنی میشه کسی حرفی زد بهش فکر نکن بی اهمیت باش من بدتر از تو لودم الان انقد بیخیالم

کاش بهم بگی چطور تونستی؟من قبلا خیلی بهتر بودم ولی  بعداز سقطم اخلاقم خیلی بد شده ،بیچاره شوهرم که همه جوره تحملم میکنه ‌حتی به حرفای مامان خودمم حساس شدم ناراحت میشم

کاش بهم بگی چطور تونستی؟من قبلا خیلی بهتر بودم ولی  بعداز سقطم اخلاقم خیلی بد شده ،بیچاره شوهرم ...

طبیعیه ی مدت اینجوری حساس باشی باید خودت کمک خودت کنی هی نشینی فکر و خیال کردن برو بیرون اهنگ بزار برقص حتی گوش کن فیلم شاد ببین

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤
چون شما براش خودی تر شدین اون جاری ارزشش بالاتره پیششون. چون خواهر شوهرتون احساس راحتیش با شما بیشتر ...

دقیقا همین طوره ،میدونی جاریم خیلی برادرشوهرما اذیت میکنه یا بچشو مثلا شیر بهش نمیده به موقع نمیخوابونه و...شوهرم از این چیزا ناراحت یوقت میگه چرا اینجوریه ،حالت خواهر شوهرم میگه اون غیبت میکنه و... من نمیگم غیبت نمیکنیم واقعا غیبت کار بدی هست ولی من دلم شکست که چرا اسم میبره غیبت فلانی😔

طبیعیه ی مدت اینجوری حساس باشی باید خودت کمک خودت کنی هی نشینی فکر و خیال کردن برو بیرون اهنگ بزار ب ...

برام دعا کن .اهل رقص آهنگ نیستم .بیشتر با قرآن دعا آروم میشم ولی اونم آرومم نمیکنه ،میدونی بعداز سقط هیچی خوشحالم نمیکنه .هر چیزی مربوط به حاملگی بچه و....آتیشم میزنه

چطوری؟😭

همه چیز به دل نگیرم یکم بی تفاوت باش زیاد نزدیک نشه ادما از دور بهترن 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
برام دعا کن .اهل رقص آهنگ نیستم .بیشتر با قرآن دعا آروم میشم ولی اونم آرومم نمیکنه ،میدونی بعداز سقط ...

بیا بحرفیم خواهر

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2706