2733
2739
عنوان

یبوست شدید ( خواهشاً تشریف بیارین )

392 بازدید | 34 پست

من 4 ساله یبوست مزمن دارم . کلی هم دکتر رفتم از عمومی گرفته تو فوق تخصص گوارش و ... هیچکدوم برام اثر نداشته تاحالا . میخواستم بدونم دارویی چیزی هست که من امتحان کنم و باعث تنبلی بیشتر روده نشه ولی طی زمان یبوستم رو خوب کنه ؟ سنا(ثنا) و کل ملین ها رو استفاده کردم هیچکدوم فایده نداره و مقطعیه . من مشکلم حادتر از این حرفاست . میخوام بدونم کسی مشکل من رو داشته ( یبوست شدید بلندمدت منظورم هست ) و کاری کرده که جواب بگیره ؟ ممنون میشم جواب بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

گیاه فلوس رو امتحان کردی‌؟

خیلی راجع بهش نمیدونم اما دخترعمه‌ام بچه که بود مشکلات گوارشی خیلی زیادی داشت 

با این جواب گرفت

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

من یبوست مزمن دارم

بخاطرش بواسیر گرفتم

ولی مصرف ابو زیاد کردم

از طرفی میدونم بخاطر میکروب معدمه

پیش یه پزشک طب سنتی برو

فکرکنم بهت رژیم غذایی بده تا روده هات پاکسازی بشه

داروهای شیمیایی موقت هستن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

از طب سنتی کمک بگیر خیلی بهتره...توی یک پیجی برای یبوست دکتر سنتی میگفت انجیر خوشک رو شب توی اب بخیسونید تا صب و بعد توی مخلوط کن با روغن زیتون قاطی کنید و بهش تخم شربتی اضافه کنید بخورید خوبه

اول برو یه چک کن ببین انسداد روده نداری

بعد گل محمدی یا همون گل سرخ خشک شده ک عطاریا هم دارن  بخر بجوشون چون میگی یبوستت شدیده چن لیوان بخور ببین تاثیز داره یا نه 

روغن پارافین بریز توی غذات  روغن کرچک هم خوبه  انجیر هم خوبه

نمیدونستم روغن پارافین خوراکیه😳

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2706