2726
عنوان

چه حرفایی و چه چیزایی رو دلتون سنگینی میکنه بیایین خالی کنین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 89 پست
یادم نیست  ۵ سال پیش بود سه یا چهار ماه اقدام بودم نشد رفتم متخصص زنان لتروزول داد ماه اول ح ...

چه خوب خوشبحالت من شبی دوتا خوردم نشدم الان شبی جهار تا خودم خدا کنه جواب بگیرم دعا کن برام

چه خوب خوشبحالت من شبی دوتا خوردم نشدم الان شبی جهار تا خودم خدا کنه جواب بگیرم دعا کن برام

به امید خدا 

حامله میشی

فقط استرس نداشته باش

شاید باورت نشه ولی تاثیر مستقیم داره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زن خوبیه خیلی دوسش دارم فقط این فضولیش بد کرده دیگ

مهم اینکه بدونیم حرف خصوصی بکی میگیم 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728
برن گمشن فامیل فقط دنبال فتته انداختن هسن مهم خودتو شوهرتو زندگیته خودتو ناراحت نکن برا حرف مردم

ممنون واقعا. خدا سر خودشون بیاره فقط.

ان شاءالله مادر بشی منم نشدم 12ساله ازدواج کردم آی وی اف دوبار منفی ـ

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

حرف زیاده جوری نفسم از سنگینی سخت بالا میاد 

این چند روزه حتما میرم پیش مشاور تا حرف بزنم خالی شم

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
ممنون واقعا. خدا سر خودشون بیاره فقط. ان شاءالله مادر بشی منم نشدم 12ساله ازدواج کردم آی وی اف دوبا ...

مرسی گلم انشالله حامله میشی امیدتو از دست نده مشکلت چیه؟ببخشید ولی نمیدونم ای وی اف چیه؟

انگار لال میشم بعدا یادم میاد باید چی میگفتم اونجا

بگو اگر زنده بودن شما دست خودتونه حتما بچه دار شدن منم دست شماست آخه آدمیزاد تو کار خدا هم دخالت میکنه مردم چه پر رو شدن

لطفا حسود نباشیم
2706