2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
اره بعداز ظهر

گلم ویژگی هامو میگی ؟

مامان امیرعلی کی زنگ میزنه واسه خاستگاری؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2728
۴ یا ۵ مشغله فکری داره

خصوصیاتم؟

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
2738
الان خیلی دوست داره ولی بعد از مدتها که از ازواجتون بگذره سرد میشه  به احتمال زیاد سه روز دیگه ...

چرا سرد میشه؟ینی دیگ درست نمیشه؟

نه باو بیشتر از ۱۲ ساعت طول نمیکشه قهرامون😄

نمیدونم والا

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
گلم ویژگی هامو میگی ؟ مامان امیرعلی کی زنگ میزنه واسه خاستگاری؟

ادم محکم و محتاطی هستی ، باهوشی ، قبل از کاری حتما به عواقبش فک میکنی ، جدی هستی ، عاقلی

احتمال ۶۰ درصد پس فردا ، احساس میکنم پدرش زیاد موافق نباشه

ادم محکم و محتاطی هستی ، باهوشی ، قبل از کاری حتما به عواقبش فک میکنی ، جدی هستی ، عاقلی احتمال ۶۰ ...

اشتباه گفتی گلم

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2706