2726
عنوان

نمیدونم چه کار کنم

243 بازدید | 36 پست

من با نامزدم یک صحبتی داشتم توی اون صحبت ایشون فکر کرد من قبلا با خیلی ها دوست بودم بعدش من باهاش دعوا کردم وحالا اشتی کردم....الان خیلی ناراحته من عین خیالم نیست .ولی اون خیلی خیلی ناراحته.علت این رفتارا چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من از این موضوع گذشتم ولی اون یک طوری شده باهام مهربونه.ولی خیلی خیلی مظلوم شده.من میترسم.آخه این طر ...

ارع عزیزم طبیعیه میترسع ازدستت بده از طرفیم ازدستت دلخوره میترسه ب روت بیارع

ارع عزیزم طبیعیه میترسع ازدستت بده از طرفیم ازدستت دلخوره میترسه ب روت بیارع

چی رو به روم بیاره واقعا فکر میکنه من یک عالمه دوست پسر داشتم.من که باور نمیکنم یکی این قدر خر باشه

نه اصلا.چون میگه این حرفا یک مشت اشتباه بود .. ولی خیلی خیلی ناراحته

دلبری کن براش از دلش در میاد 😉

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              
خب عزیزم منظورتو بدمتوجه شده چون دوست داره ازت دلخوره ازدلش دربیار 

دیگه چی کار کنم اول عصبانی شدم قهر کردم یکروز بعد باهاش صحبت کردم ولی هی میگه هیچی نیست ولی یک طوری  شده

اینکه فکر میکنه با خیلیا دوست بودی عذابش میده،یکم زمان میبره

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
چی رو به روم بیاره واقعا فکر میکنه من یک عالمه دوست پسر داشتم.من که باور نمیکنم یکی این قدر خر باشه

این ک تومجردی زیاد فرند داشتی چیزه غیرقابل قبولی نیست اون حساس شده نسبت ب شما

خب چرا جوری صحبت کردی که همچین فکری کنه ؟! خودتو بزار جای اون بنده خدا چه حسی داشتی ؟

من وقتی زندگی مجردیشو تعریف کرد اوایل اسناییمون اصلا خوشم نیامد همش میگفتم این ادم زندگیش چرا انقدر با من فرق داشته ولی بعد دیدم خیلی ادم خوب وبا وجدانیه گفتم حتما با این چند تا دختر هم خوب بوده اونها قدرشو ندونستن چون خیلی مرد خوبیه دیگه حل سد همه چیز تو ذهنم .الان نمیفهمم چرا انقدر ناراحت شده .والا من در قبال اون هیچ کاری نکردم وزندگیم خیلی ساده تر بوده.اشتباهی حرفو یک جوری زدم سوبرداشت کرد بعد راجبش صحبت کردم ولی خیلی ناراحته.نمیفهمم علت این حجم ناراحتیو .

2706