2737
2739
عنوان

۱۹ سالمه اصا ب خودم نمیرسم...

615 بازدید | 35 پست

باردارم..تومجردی خیلی ب خودم میرسیدم همیشه مرتب ارایش کامل نامزدیم همینطور اما ازدواج ک کردیم کم کم دگ کلا نمیرسم ب خودم دگ از خودم داره بدم میاد..چیکار کنمم.از ی زرفم پوستم شدید خشکه کرم ابرسان و ژل شسشو مخصوصشو میزنم فلا ببینم چ میشه چون اصا نمیتونم ارایش کنم ۶ ماهه پوستم یجوری شده هچی نمیخابه اصا کلا از هر نظر ب خودم نمیرسم دلم بر شوهرم میسوزه

چون پوووووووووووول نداریم

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

چقدر زود حامله شدی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دانشگاهم میری؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2738
من که18سالم بودزايمان کردم 

مدرسه چیزی نگفت؟

فقط خودت میتونی ب خودت کمک کنی.مقصری گلم مث قبل شاداب باش و بخودت برس حاملگی ک محدودیت نیس .بخلطراون نی نی ک میخای ب این دنیا بیاریش شادباش قشنگ یاش شیطون باش .هم نی نی کیف میکنع هم باباش.اینجوری مشکلم باشوهرت برات پیش نمیاد

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
منم عین خودت ۱۹سالمه بعد ازدواج دیگ آرایش نمیکنم اقدام بارداری کنم بچه دارشم بیرونم دیگ آرایش نمیکنم ...

اصتباهه بابد برسیم نه بابا کرمه صورته دگ چ ضرری

2706