2737
2734
عنوان

همسایه بددهن

486 بازدید | 31 پست

سلام خانوما

ما یه همسایه داریم که طبقه پایینمونه. دوتا بچه داره که همیشههههههه داد و جیغ میزنن.نمیدونم چرا اصلا صحبت نمیکنن فقط داد میزنن. و اینکه در های ساختمون رو خیلیییییییی محکم میبندن جوری که من صبحا از خواب میپرم. 

امروز صبح به بچش میگفت یک دو سه حالا در رو ببند اونم محکمممممممم در رو میبست.من در رو باز کردم عصبانی شدم در رو محکم بستم اومد اینقدرررررررررررررر فش داد و حرفای فوق زشت زد . هر چی از دهنش دراومد بارم کرد گفت تو اینقدر هرزه ای مدام از خونه ات صدای آه و اوه میاد و کل کوچه داشتن گوش میدادن.😑😑😑😑

نمیدونم واقعا باهاش چیکار کنم خیلی در رو محکم میبنده و منم تو خونه از صبح تا شب تنهام یه دفه صدای در میاد سکته میزنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب مراقب باش موقع رابطه صداتو بلند نکن همسایه ها میشنون درست نیس

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
2731

حالا اونا که بی فرهنگن خدا صبرت بده اما شما هم موقع رابطه رعایت کن 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2738

ما هم یه همسایه اینجور داشتیم شوهرم یبار بهشون گفت یکم ارومتر باشین فرداش پا شد هی درارو میکوبید و میزد به دیوارما و فحش میداد

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...

حالا واقعا صدای اه اوه میره؟

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2706