2726

[QUOTE=173404083]ماکارونی و سویا و ماهی ربطی ندارن عسل گرمه نخور کنجدم حساسیت زاست ولی نمیدونم رو شیر اثر داره یا نه ...[/QUO

دکتر گفت نخورم منم دیگه نخوردم پسرمن تخم مرغو امتحان کردم اسهال شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست خودم نیست  عزیزم خواهرت بعد چندوقت خوب شد؟الان میتونه همچی بخوره یا بازم حساسه؟

الان ۱۸ ماهشه خیلی بهتر شده شکر خدا ولی بازم بعضی چیزا مثل تخم مرغ بادمجون جساسیت داره حتی وقتی مامانم میخوره.خیلی صبوری لازمه خییییلی .ببین دکترای بیمارستان طبی کودکان مونده بودن و نمیدونستن چش شده بچه یه شبه ورم کرد و قرمز شد مجرای تنفسیش تنگ شد همه ی دکترا گفتن جز موارد نادره،خدا رحم کرد بهمون.فقط رعایت مادر مامانم الان ۲ساله ماهی نخورده هنوز

[QUOTE=173404585]الان ۱۸ ماهشه خیلی بهتر شده شکر خدا ولی بازم بعضی چیزا مثل تخم مرغ بادمجون جساسیت داره حتی وقتی ماما ...[/QUOTEالهی عزیزمممم

حساسیتشو چجوری نشون دادخواهرت از اول؟؟

تخم مرغ وبادمجون اشکال نداره کاش پسرم فقط تخم مرغو بادمجون باشه

2728
دکترگفت این شیرخشکو بده اگه تا ۱۰روز دیگه اسهالش خوب نشد باید شیرتو قطع کنی اسهالش بهتر شده بود نمید ...

حالا این دکتره که میگم تاکید داره که مادر حتما سعی کنه شیر خودشو بده هر چقدر هم که رعایت کردنش سخت باشه،بعد شیر خشک بعنوان کمکی ولی خواهرانه بهت میگم حتما حتما شیر خشکو بگو به دکتره یکم کم یابه اگه خواسنی من از تهران برات میفرستم بیومیل سوی

هویج تا حالا نخوردم که

من همش به پسرم میدادم هیچیش نشد ببین باید هرچی بهش میدی چند روز فقط همونو بدی چیز جدیدی ندی که اگه حساسیت نشون داد قطعش کنی الان شیر خشکشو قطع کن ببین درست میشه یا نه اگه نشد برنجو قطع کن یه سالگی هم خوب میشه ولی اسهال خونی واسه حساسیت به پروتوئین گاوی احتمال زیاد مال شیر خشکه چون از شیر گاو درست میشن

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
حالا این دکتره که میگم تاکید داره که مادر حتما سعی کنه شیر خودشو بده هر چقدر هم که رعایت کردنش سخت ب ...

عزیزم چه مهربونی شما😍

چشم حتما فردا به دکترش میگم

توروخدا دعا کن پسرم خوب بشه😢

من همش به پسرم میدادم هیچیش نشد ببین باید هرچی بهش میدی چند روز فقط همونو بدی چیز جدیدی ندی که اگه ح ...

این اسهال طولانی مدت میشه بدنش داغون میشه بخوام هی تست کنم که😳برنجو قطع میکنم فعلا ببینم چی میشه چون دقیقا زمانی ک برنجو خورد دفع کرد

[QUOTE=173404585]الان ۱۸ ماهشه خیلی بهتر شده شکر خدا ولی بازم بعضی چیزا مثل تخم مرغ بادمجون جساسیت د ...

ورم بدن به شدت با کهیر های بزرگ سر تا پای بچه توی سه ماهگی تا برسونیم بیمارستان مجرای تنفسش تنگ شده بود و داشت خفه میشد بچه پس چیبهت میگم نادرترین نوع الرژی رو داشت ۱۰روز بستری بیمارستان بعد از اون فقط مامانم مرغ و سیب زمینی میخورد فقط میگم یعنی هیچیا حتی خیار هر چی که به ذهنت برسه.تا یک سالگی هم مدام زیر گردنش و لای پاهاش کهیر میزد حالا با رعایت کردنا،یکی دوبار هم رودش بهم ریخت همین جوری خون دفع کرد که دکتر زادیتن و یه شربت پرو بیوتیک بره رودش داد.

ورم بدن به شدت با کهیر های بزرگ سر تا پای بچه توی سه ماهگی تا برسونیم بیمارستان مجرای تنفسش تنگ شده ...

ای وای عزیزمممم چقد ناراحت شدم برا خواهرت😦الهی بحق فاطمه زهرا هرچه زودترخواهرشما وهم بچه من خوبه خوب میشن البته همه بچه آلرژی ها چون واقعاااا سخته

این اسهال طولانی مدت میشه بدنش داغون میشه بخوام هی تست کنم که😳برنجو قطع میکنم فعلا ببینم چی میشه چو ...

ببر دکتر از همه چی بهتره بگو شیرشو هم عوض کنه پسر من دکتر واسه رفلاکسش شیر بهش داد دوبار به حدی بالا اورد که شوکه شدم عوضش کرد یبوست شد دیگه شیر خشک بهش ندادم فقط خودم رژیم گرفتم هروقت غذای جدید میدی یه هفته هیچی بهش نده اگه حساسیت داشته باشه چشاشو میخارونه یا پوستش قرمز میشه یا تو دفع نشون میده

اها راستی ما اصلا به ذهنمون هم نمیرسید که قطره مولتی ویتامین و اهن بچه هم امکان دا ه حساسیت زا باشه چون دکترا واقعا نمیگن به ادم.اونارو قطع کردیم خوب شد به جاش قطره آ د  دادیم.ببین ماکه به دکترش گفتیم اهنشو قطع کردیم بهتر شده یه قطره اهن داد خارجی بود پارسال ۱۰۰تومن میخریدیم گفت اینو بدین این دیگع حساسیت نمیده ولی داد با اینکه خارجی بود و خود دکتر داد.خودت دکتر بچت باش.اون شیرم من نشنیدم اگر میگی پروتیین گاوی داره که قطعا قطع کن

البته برنجو ۵۰روزی میشه ک دادم

اگه چیز جدیدی دادی اول اونو قطع کن اب جوشیده هم حتما بهش بده یبارم اب لوله بهش نده

2706