2733
2734

دو ساعت رفت پارک سره کوچه با دوستاش ورق بازی کردن،منم خبر نداشتم خانومه همسایه اومد بهم گفت ،بعد که شوهرم اومد خونه ،ساعتای ۲عصر ،محلش نذاشتم رفتم اتاق. خوابیدم تا ۸شب بعد بیدار شدم شام خوردیم بعد بهش گفتم دو روزه تا عصر خونه نمیای گفتم حتما خیلی این مدلی. زندگی کردن خوشت میاد منم از عصر خوابیدم تا خوده شب،یکم دیگه هم ادامه بدی دیگه غذاتم باید تنهایی بخوری

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست

گفت نه مشکلی ندارم و فلان.         ولی بعد از یک ساعت گفت این همسایه هم خوب مخبری می‌کنه ها اومده چغلی منو کرده منم گفتم خوب کاری کرده مگه قراره نگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن مردا مث ماهی ان سفت بگیری لیز میخورن ارومم بگیری میپرن ینی شما اجازه نمیدی هیچوقت پیش دوستاش بره؟ من نامزدم هروقت پیش دوستاشه چون یبار ی گند بازی با رفیقاشو برام تعریف کرده ک ب غیرت زنونه ام مربوط میشد هردفعه با رفیقاش میره بیرون دلم میلرزه هزارجا میره فکرم ولی نمیتونم بش گیر بدم چون اینجوری در نظرشون زناشون میشن ی مادر سخت گیر واسه ی بچه ک هرچی بهش گیر بدی اون بیشتر لج میکنه کار خودشو میکنه سعی میکنم بااینک برام سخته بهش کمتر گیر بدم اونم بعضی وقتا هفته ای یبار بعضی وقتا ماهی یبار میره باهاشون

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2738
میگن مردا مث ماهی ان سفت بگیری لیز میخورن ارومم بگیری میپرن ینی شما اجازه نمیدی هیچوقت پیش دوستاش بر ...

نمیدونم والا ،اصلا اهل رفیق بازی نیست اهل هیچ چیزی هم نیست حتی قلیون ،ولی من خوشم نمیاد منو تنها بزاره بره برگ بازی کنه

پس حق داری دوست بد آدمو ب بیراهه میکشه

آخه اینم می‌ره حرف گوش نمیده که،ولی یواشکی می‌ره ،الانم از زن همسایه شاکیه که چرا به من گفته😐😀

2706