2737
2734
عنوان

و بدبختیم تازه شروع شد.قصد خوددددکشی دارم ولی گناهه. کمک بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 54 پست

عشقت اگه دوست داشته باشه یبار دیگه راضیشون میکنه بابای من به دوسپرم که ۴ سال دوس بودیم سر اینکه کارو بار و خونه زندگی نداره دوبار جواب نه داد دومین بارم دعواشون شد خانواده ها ولی بازم بعدش ک کارشو درست کرد اومد الان ۱ ساله ازدواج کردیم . امیدتو از دست نده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقت اگه دوست داشته باشه یبار دیگه راضیشون میکنه بابای من به دوسپرم که ۴ سال دوس بودیم سر اینکه کارو ...

بعد چند مدت اومد باز؟منم۸سال باش بودم تونامزدی جدا شدیم ی ماهه امکان داره باز برگرده یعنی؟

چرا خونوادت مخالفت می کنن؟

بخاطر اینگه پدرم خیلی اهل مادیاته. اصلا بی توجه به اینکه شخضیت پسر و رفتارش چس هست رد کرد. گفت باید کار دولتی اینده دار داشته باشه که نداره

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2731
بخاطر اینگه پدرم خیلی اهل مادیاته. اصلا بی توجه به اینکه شخضیت پسر و رفتارش چس هست رد کرد. گفت باید ...

شغلشون چیه ایشون؟

اگه بیکاره به پدرتون حق میدم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
اگه عشقت پشتته چه غم داری گلم 

غمم اینه که خانواده پشر پشتمون نیستن.میگن دیگه نمیان خواستگاری بع اصرار عشقم هم بها نمیدن

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
میشه راجع به عشقت یه توضیحی بدی ما ببینیم ارزششو داره یا نه 

خیلی با شخضیت،‌مهربون، بهم میگه کاش عاشق فقیرتر از خودم میشدم تا حس خوشبختی رو یکم به یکی هدیه میدادم نه تو که(من) پدرت پولدارتره و شاید تو خونه من اونقدر خوشحال نش بخاطر کمبود مالی

غمم اینه که خانواده پشر پشتمون نیستن.میگن دیگه نمیان خواستگاری بع اصرار عشقم هم بها نمیدن

اگه قسمتت باشه میان

الان عصبانی ان 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

عزیزم  انشالله هر چه خیره برات پیش بیاد

ولی عجله نکن .شاید واقعن قسمت نیس به زور چیزی نخاه

همسایه خاهرم اینا چند سالی  بود اومده بود همسایشون شده بود .این خانم گفت ۸ساله نرفتم خونه بابام ندیدمشون دلم میخاد برم خونه بابام ولی بابام‌گفته بعد از مرگ من بیا

گفت الان پشیمونم از زندگیم میگم ای کاش حرف پدرمو گوش میکردم ..این خانم با دوست پسرش دوست میشه 

گفت انقد همو میخاستیم همه جا با هم میرفتیم .

۱۸ سالش بوده و پسر۲۴ .خلاصه یکی از فامیلا دختره اونا رو میبینه باهم بودن میرع میزاره کف دست پدر دختره .

پدره چند روز دختره رو زندونی میکنه کتکش میزنه میگه آبروم بردی .یک عمر زحمت کشیدم حالا لاشی بازی در میاری میری قرار میزاری .مگه ازرو جنازم بگذری .

من ب این پسره و خانوادش دختر نمیدم .

دختره و پسره با قایمکی همو میبینن و فامیلا جم میشن که پدر دختره راضی بشه .بعد چند مدت پدره شرط میزاره .میگه به ی شرط قبول میکنم که رفتی پشت سرتو نگاه نکنی.اسمت هم حذف بشه از شناسامم .و خانواده ای نداری .دختره بدون جهاز میره عقد پسره میشه و میرن سر زندگی 

و از اون محل رفتن سمت تهران ...خانمه گفت چند سال بعد ازدواج فهمیدم خیانت میکنه و دست بزن داره ولی مجبورم باش کنار بیام .گفت آرزو مرگ‌میکنم .ای کاش همون موقعه بابام قتلم رو میورد ولی اینجوری نمیشدم ..

عزیزم این ی داستان نیس گفتم واقعی هست خانمه خودش برامون گفت.بهتره صبور باشی .انشالله قسمت هم بشین خوشبخت بشین .انشالله هر چه خیر باشه پیش بیاد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
بعد چند مدت اومد باز؟منم۸سال باش بودم تونامزدی جدا شدیم ی ماهه امکان داره باز برگرده یعنی؟

مثلا بعد خاستگاری دوم ک دعوا شد تا یک ماه به هم پیام ندادیم ینی من غرورم نمیزاشت اونم بخاطر اینکه کوچیک شده بود منتظر بود ما معذرت خواهی کنیم ولی تقریبا دوماه بعدش خودش زنگ زد گفت من تورو انتخاب کردم کوتاه نمیام ولی اگه بخام راستشو بگم خیلی تو زندگی تحت فشارم اگه برگردم عقب خودمم بهش میگم نه ... واقعا بیکار بودن افتضاهه منو اورده خونه ی مادر شوهر اصن زجر میکشم ولی چی بگم ک تف سربالاس هرچی سرم بیاد تقصیر خودمه چون من انتخابش کردم 

ایشالا نمیرم و اون روزی ک ملت بتونن واسه زندگیشون خودشون تصمیم بگیرن رو ببینم

خواهر میسوووووژم از اینکه حتی بابام درمورد شخصست پشر فکز و تحقیق نکرد فقط گف کارش پولدار نیس

اره ولی الان اصلا احساس خوشبختی ندارم 

همه چی تو بغلش بودن و کنار هم بودن نیس و من اینو وقتی پول میخام و ندارم و لباس کهنه جلو فامیل تنم میکنم میفهمم تازه پول حلقه ی ازدواجم کامل من دادم یواشکی ۶ ماه بعدش گفت پول ندارم و ناراحت بود منم نمیتونستم ناراحتیشو ببینم گفت بیا حلقه هامونو بفروشیم حلقه رو فروخت رفتیم دو دست لباس بیرون و تو خونه خریدیم چون واقعا دیگه لباسامون خیلی ضایه بود بقیه پولشم یکی دو هفته گوشت و مرغ خرید ریخت تو خیک ننه باباش ... البته من اصلا اینارو برا خانوادم تعریف نمیکنم مگرنه هم آبروم میره هم اصلا شر میافته ولی خیلی سخته هنوزم بیکاره و من بعد یک سال فهمیدم اقا دوست نداره بره سرکار الانم ۳۰ سالشه جایی بهش کار نمیدن میگن سنت بالاس 

2706