2726
جواب گرفتین عزیزم ؟؟هفته دیگه ب امید خدا قراره بریم واسه فیریز اسپرم ولی اطلاعی ندارم چجوری انجام می ...

بله 

نه شوهرم هیچ امپولی نزد مثل همون ازمایش اسپرم که همیشه میدادفقط رفت تو همون مرکزانجام داد بجای ازمایشگاه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

[QUOTE=173402705]بله  نه شوهرم هیچ امپولی نزد مثل همون ازمایش اسپرم که همیشه میدادفقط رفت تو همون مرکزانجام داد ...[/QUOTخداروشکر بشماهم گف ک سه روز نزدیکی نداشته باشین بنطرت اگ بیشتر باشه بهتر نیس شماچن روز بودین

خدایا مرسی بابت فندق تودلیم میشه ی صلوات بفرسی سالم بچموبغل بگیرم    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=173402705]بله  نه شوهرم هیچ امپولی نزد مثل همون ازمایش اسپرم که همیشه میدادفقط رفت تو هم ...

۷۲ ساعت قبلش نباید نزدیکی باشه 

بیشتر ممکنه ضعیف بشه خوب نیست

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
بله  نه شوهرم هیچ امپولی نزد مثل همون ازمایش اسپرم که همیشه میدادفقط رفت تو همون مرکزانجام داد ...

عزیزم قبل از تخمک کشی هم دوره امپول داره چون گفتن تا چهارده روز بعدپریودی دارو باید مصرف شه اره

2728
۷۲ ساعت قبلش نباید نزدیکی باشه  بیشتر ممکنه ضعیف بشه خوب نیست  

اهاخوب شدگفتین شما چ کارایی انجام دادین چی خوردین ک تو طول درمان تاصیرگزار بود براتون از تجربه هاتون البته اگ خسته نشیدین چون خیلی سوال پرسیدم راستی بچه چی دارم عزیزم خداحفظش کنه برات

من چی بگم ۸ساله تمام ذخیره تخمدانم با آی وی اف وداروهای تحریک از بین رفته بازم رفتم تو سیکل کاشت ...

عزیزم تا حالا قبل انتقال خراش آندومتر دادی ؟

یا prp کردی؟

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
😭😭بریدیم دیگه همسرمم داغونه همه موهامون تو این چند ماهه سفید شد

منم ناامیدکردن دکترگفت ذخیره تخمدانت کمه دیگه نمیتونی بارداربشی پارسال همین موقع هادکترگفت داری یائسه میشی منی که ۳۲سالم بودفقط دردموبه هیچکس نمیتونستم بگم کلی بهم دارودادبه خداهمه شون تویخچاله هیچکدومواستفاده نکردم،خردادماه به لطف خدابدون داروباردارشدم الانم ۳۳هفته ام وان شاالله دخترقشنگم ۴۰روزدیگه بدنیامیاد،ازلطف ومرحمت خداناامیدنشوفقط ازته دل ازش بخواه مطمئن باش تاعیدشماهم‌خبربارداریت روبهمون میدی ومیگی معجزه شده فقط ازخدابخواه🌸🙏💓

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

و مریم گفت چگونه مرا فرزندی باشد در حالی که مردی مرا لمس نکرده، خداوند به او فرمود، حکمت خداوند به امور طبیعی کاری نیست، اوفقط میگوید باش، و هرچیزی به وجود میآید....آل عمران.

ایمان داشته باش به خدایی که فقط میگه باش! و اون چیز هست میشه....

منم ناامیدکردن دکترگفت ذخیره تخمدانت کمه دیگه نمیتونی بارداربشی پارسال همین موقع هادکترگفت داری یائس ...

وای عاشق خدام که همیشه تو بدترین شرایط بالاخره دست آدم رو میگیره😍

منم خیلی وقت ها شده به مو بند بوده همه چیز اما خدا کاری کرده بهترین اتفاق رقم خورده برام

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
وای عاشق خدام که همیشه تو بدترین شرایط بالاخره دست آدم رو میگیره😍 منم خیلی وقت ها شده به مو بند بو ...

ان شاالله ازاین معجزه هاقسمت همه منتظرابشه وهمه شون که تواین تاپیک هستن تاعیدخبرمامان شدنشون روبهمون بدن🌸😍🙏

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

خیلی سخته انشاالله ک خدا بهتون بچه بده میدونم فقط اگه خدا بخواد اتفاق میوفته منم 2ونیم هست منتظرم خسته شدم پنج شنبه نوبت عکس رنگی رحم دارم خیلی استرس دارم

اگه دوست داری ایشون رو دنبال کن شاید ازش جواب بگیری دستش خیلی سبکه

https://instagram.com/zanan.bardari.zayman?igshid=1xcmri8slsics

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2706