2733
2734
عنوان

حذف تاپیک های مذهبی!

263 بازدید | 34 پست

دوستان یه موضوعی هست 

اونم اینکه تاپیک های مذهبی معمولا تعطیل میشن!

اخه چرا؟

من نمیدونم نینی یار ها خودشون حذف میکنند که بحث ها بالا نره یا بقیه گزارش میزنند!

ولی هرچیزی هست ازتون خواهش میکنم  به عقاید هم احترام بذارید 

اگر تاپیکی مخالفه افکار و باورهاتونه میتونید فکر کنید که اصلا اون تاپیک رو ندیدید و لازم نیست که اصلا وارد بحث بشید و اظهار نظر کنید و یا حتی گزارش بزنید میتوتید تاپیک رو ترک کنید و اجازه بدید کسانی که براشون اون بحث جالبه اون تاپیک رو بخونند🙃🙏

نکنه گزارش بزنید و تاپیک رو بترکونید

مثلا چند شب پیش تاپیکی بود به اسم احوال برزخی مادرم که به نظرم خیلی جذاب بود سیو کردم که بعدا بیام بخونم و وقتی برگشتم دیدم تاپیک تعطیل شده😑

نکنید تورو خدا

من هنوز تو فکرشم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز است؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم نی نی یار خودش حذف میکنه چون ممنوعه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

آره اونو میگی من اومدم برم صفحه 4 دیدم ترکید انقدر ناراحت شدم کاش میومد دوباره تاپیک میزد 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
همان هایی که دم از ازادی بیان و احترام به عقاید همدیگر میزنن گ گزارش میزنن و تعطیل میشه

دقیقا تا بحث بی حجابی و اینا میشه میگن به عقاید هم احترام بزاریم به کسی ربطی نداره زندگی هرکسی.بعد که بحث حجابه ودینه فوری جبهه میگیرن و کلی حرف

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

یه جریانی شد مش  رق نیوز از حرفا بچه ها که خلاف اسلام بود شات گرفته بود و خواستار مبارزه شدید با تی نی سایت شده بود اینجا بزرگترین سایت بارداریه فارسیه رو دستش نیومده خب دشمن زیاد داره سعی میکنن بکشوننش به فی لتر تاپیک مذهبی ام نظر خلاف اسلام زیاد میدارن طبیعیه مدیریت سایت برای جلوگیری از فی لترینگ سایت مقابله کنه باهاشون خب خفقان حاکمه تقصیر سایت و مدیریش نیست

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

من اگر بحثی باشه ک مخالف باشم حقیقتا بحث میکنم ولی مودبانه. چون بالاخره هرجا نظر مثبت و منفی هست ولی خداشاهده هیچوقت واسه هیچ تاپیکی گزارش نزدم😐 متنفرم هستم از کسایی ک سریع گزارش میزنن ک بترکه

اون تاپیک به دلیل مهبی بودن تعطیل نشد ، چند تا از خود راضی کامنت گذاشته بودن خیلی لایک ش ه بود ، گزارش زدن براشون نوتیفیکیشن نره . 

به همین سوی چراغ خودم دیدم . 😂

اما سوالم اینه اگر تاپیک ضد مذهبی هم ببینید همینو میگید ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2706