2726
اولا شما بیخود کردی اینطوری با بچه رفتار کردی !  و اینکه درسته گوشی رو بدون نظارت نباید به بچه ...

اون لحظه  بنده خدا نتونسته درست فکرکنه و رفتار مناسب انجام بده ماکه جاش نبودیم پس قضاوت نکنیم!! تربیت بچه ها و نشون دادن رفتار درست توموقعیتای حساس خیلی سخته

عزیزم اینجا خارج نیس و با فرهنگ دیگه ای بزرگ شدن باید ازت حساب ببرن واقعا

تا یه سنی حساب میبرن ولی بعد پنهان کار و دروغگو میشن جیم میزنن و از خونواده متنفر میشن خونواده های سخت گیر دروغ و به بچه ها یاد میدن صمیمت شرط اول اعتماد و اعتماد خودش یه نظارت بزرگه

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو  چیکار کرده

خواهر من تو خانواده ای بزرگ شده متاسفانه ک جلوی بچه ها همه چیز میگفتن از مسائل زناشویی گرفته تا ... 

بعد برا خاستگاری من خاله ام با پسراش از یه شهر دیگه اومدن یه هفته خونمون بودن . یکی از پسرانش دوسال از آبجی من بزرگتره... یعنی آبجی ناتنی ده ساله ی من با پسر خاله ی دوازده ساله ام یه جوری رفتار میکردم ک من و شوهرم ک عاشق هم بودیم اونجوری رفتار نمی‌کردیم 😑 

لاس میزدن قشنگ ... (بازی نمی‌کردنا ... حرفای چرت و پرت میزدن ... نگاه ها و رفتار هایی ک یکی میدید فک میکرد اومدن خاستگاری اون )😂

تهشم خالم ک رفتن خونشون این خانوم ده ساله چپو راست می‌گفت من عاشق عرفان شدم اگ بابام نزاره ازدواج کنیم باهاش فرار میکنم و ... 😑😑😑

2728

کار خوبی نکردی زدی تو دهنش باهاش رفیق باش تا راحت بتونه حرف دلشو بهت بزنه بعد خواهرانه نصیحتش کن واگر دفعه دیگه به تو نمیگه پنهانی همه کارو از رفیقاش یاد میگیره با همونها هم مشورت میکنه

نگفتم تو پاشو برو سرقرار گفتم بشین خواهرانه باهاش صحبت کن تو ۱۲ سالگی جلوش و میگیری تو ۱۸ سالگی تره ...

خب هیچی هم نگیم میگن پ مهم نبود ک دعوامون نکردن 

براشون راحت میشه 

برا خوب شدن دخملیم یه صلوات میفرستین🥺❤️من یه مادرم از جنس درد از جنس بغض و حسرت دخترکم دنیا خیلی بهت بدهکاره مامان خیلییی اره اندازه تموم روزای ک بیمارستان بودی و زجر کشیدی تموم روزایی ک با هم اشک ریختیم تموم شبایی ک تا صبح گریه کردی و تموم روزایی ک بیماریستان بودی تموم وقتایی ک تشنج کردی دیالیز شدی 💔 خدایا به شش ماه حسینت نمیکشم چقدر پر پر شدن دسته گلم ببینم ؟ بخدا من صبر ایوب ندارم خدایا دلم مرگ میخواد اره یه خواب و عمیق پایان...
بزاریم هر کار بکنن بگیم سنشونه؟ د نشد عزیز دلم 

وای چه شاکی و پر مدعا هستی

بذار اینجوری بهت بگم گرگی واسه خودت گرگ باش نه برا بچه‌های مردم تعیین تکلیف کن 

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
اون احظه بنده خدا نتونسته درست فکرکنه و رفتار مناسب انجام بده ماکه جاش نبودیم پس قضاوت نکنیم!! تربیت ...

بحث قضاوت نیست کسی کلا بیخود می‌کنه رو سر بچه داد بزنه یا دست روش بلند کنه در هر شرایط و موقعیتی ! باید در آرامش با بچه ها صحبت کرد 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃
دختر من 12 سالشه  اکبنده کاملا  چشم و گوش بسته  حتی گوشیهم براش نخریدم یه لپ تاپ ...

اره والا دختر منم همینه اصلا تو این نخا نیست . تو فکر دختر کفشدوزکی و پونی و این چیزاست. نهایت چیزیم که از دوست پسر می دونه همونه که تو دختر کفشدزوکی دیده 

این چیزا رو میخونم میگم دختر من عجیبه بین همسالاش

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706