2733
2734

بچه ها گفتن سر بچم ۳هفته جلوتره ولی ساختار سرش سالمه اما کله گندس‌.بعد گفتن اریتمی داره یعنی ضربان نامنظم بهم گفتن بخاطر قلبش باید برم‌بیمارستان مجهز که شهر دوریه عمل بشم منم مامانم سنش بالاس میترسم اونجا کرونا بگیره 😪بیمارستان شلوغیه.بچه ی اولم مشکل مغزی ونخاعی داشت فوت کرد خیلی ترس دارم برااین بچم

انشاا... سالم و سلامت باشه 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید

منم سزارین شدم هیچ ترسی نداره 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم واسه دلت عزیزم ایشالله که نی نی سالمه توکل به خدا،با خواهری یا کس دیگه ای نمی تونی بری؟

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤
2731

میخوای مادر شی بسم الله بگو محکم باش یه یاعلی بگو که علی نگه دارت باشه عزیزم 

2738
2706