2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حدودش چنده؟

این ماه واسه ما سه و هشتصد ریختن البته یه مقدارم قسط داشتیم کم شده

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
حدودش چنده؟

شوهر من با کارشناسی ارشد ۱۲ سال سابقه کار و درجه سرگردی ۶ تومن لطف کنه اضافه کاری فوووووول داشته باشه ۷۰۰تا ۹۰۰ تومن بیشتر 

شیفت شب و آماده باش و عین خر تا ۸ شب کار کردنم داره 

وقتی همه تعطیلن سر کاره 

حتیییی تعطیلات عید و عاشورا 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
ببخشید کلا نظامی ها حقوقاشون چطوریه؟؟ سپاه ارتش نیروانتظامی....

هرکدوم باهررسته و درجه ای حقوق هاشون فرق داره

بیشترین حقوق به ترتیب مال سپاه بعدش نیروی انتظامی وارتش هستش

2738
دوماهه که اضافه هم شده چرا براتون کم کردن  شاید فروشگاه خرید کردی زدی رو فیش

میخواستم بگم گفتم دعواشون میفته بنده خداها 😄

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706