2726
عنوان

واییییی زود بیاین تو رو خداا

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخنددد قلبم از این همه خوش شامسی درد گرفته

😂😂 سالم باشی عزیزم

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2728
اهمیت نده.

بهترین کامنت 😂😂😂

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ولی واقعا ابلیمو همیشه موثرههههههه

مخصوصا ارگانیک

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
بهترین کامنت 😂😂😂

والا..آخه چرا باید یه کاری که عمدی نبوده هیچ دخالتی توش نداشته رو انقدر سخت بگیره.بخدا اگه واسه مردا این چیزا مهم باشه یا خودشون بخوان اینجوری استرس بگیرن .وسط پیشونیشون کهیر هم بزنه اعتماد به نفس دارن 

جالبش اینجاس یدونه جوش کیستی هم کنار بینیم زدهه

اگه میشه خالی کرد خالی کن یه کم هم آرایش حله .واقعا جدی گفتم این چیزا مهم باشه اما در حدی نه که استرس بگیری چدن سال بعد حامله بشی از هیکلت ایراد میگیره چون عادتش دادی همیشه اوکی باشی

2706