2726
عنوان

زندگیم

279 بازدید | 11 پست

دار نابود میش 

من خیلی حسودم 

همسرم خیلی ب خانوادش میرسه خیلی زیاد 

دارم دیوانه میشم 

مخصوصا از وقتی خواهرش فوت کرده یجور عجیبی همو دوس دارن 

قبلا توجهش ب من بود حالا میگ برو توکه نمیسازی طلاق بگیر درحد پدرمادرم نیستی 

نصف وقتم برااوناست 

همه کاراشون باشوهرمه 

از وقتی دخترش فوت کرده خیلی شوهرمو علاقه نشون میده طوریکه این ک قبل سرد بود باهاشون خیلی راحت میگ برو اگ نمیسازی 

توروخدا آرومم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ریزتادرشت کاراشون بااینع شما باشی خسته نمیشی؟

اگه غر نزنی هم ریز تا درشت کارای اونارو انجام میده هم ریز تا درشت کارای شما رو ، مادرش دخترش رو از دست داده شوهرت خواهرش رو از دست داده ، متوجه هستی؟

شما خودت میگی حسودی،عزیزم هر جا  تقریبا همینه مردها نسبت به خانوادشون احساس  مسئولیت  دارن،چرا حسودی میکنی مگه چی میشه،تو خدایی نکرده مادرت مثلا آپاندیسش رو عمل کنه و ده روز مجبور به استراحت مطلق باشه و پدرت بی غذا  بمونه و خونشون آشفته  باشه، واسه همسرت کیک میپزی  و دور دور میکنی و مسافرت عاشقانه میری یا میری کارهای والدینت رو راست و ریس کنی؟

اگه غر نزنی هم ریز تا درشت کارای اونارو انجام میده هم ریز تا درشت کارای شما رو ، مادرش دخترش رو از د ...

قبلشم همینطور بود الان یکساله گزشته تنها فرقش اینه خیلی ب هم وابسته شدن ک مشکلی نیس چون داغدیدنه