1989

خب خب خیلی وقته از این تاپیکا نزدم 😄

الان میزنم فقط الان همگی باید برقصید و قرر بدید😂😂😂❤

اول خودم 

حکم میخواین بگین 😂

خواستگاره ب دختره میگه اسمتون چیه دختره میگه اسم من تو همه باغچه ها هست پسره میگه اها فهمیدم اسمتون شلنگه😂😂😂😂😂😂

حالا آهنگ 😂😂

دکتر جون دکتر ........چرااا

خز ساسی 

😂

کل کمد لباسمو زیر و رو کردم،تمام کشو هارو گشتم،تمام کتابامو ورق زدم،حتی تو گوگلم سرچ کردم ولی یادم نیومد کع کی نظرتو راجب خودم پرسیدم......                                     هر کع می گرداند از ما روی ،ممنونیم ما...🖖🏻                                      انسان ناصحیحی هستم،در تمامِ ابعاد...                             پیگیر هیچ ادمی نباشید هر کی بخاد باش خودشو پر رنگ میکنع هر کیم نخاد ب شخمم.....                              ماهی منی•                                                                           این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتوتی دستتو تا ارنج کنی تو قفسع من،شیش ماه بعد و یکسال بعد کع با دیدن دستت وحشت میکنم بهم بگی کینع ایم،خیر کینع ای نیستم .زخم خورده ام...شاید باورت نشع اما من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم..                             . غذا تو گلوتون گیر کردع، من هم محکم میتونم بزنم ب پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا  کنم کدومو انتخاب میکنید

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

2000

میخوام آسمونو قرمز کنم خورشیدو آبی

تتلیتی ها بگن😂

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛
2006

فصل پریشان شدنم را ببین ...

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق●اللهم الرزقنا هر آنچه که خیر است و ما نمیدانیم••••هر جَفایی که کنی بَر دِلِ ما عینِ وَفاست♥️⛰🌎••••