2703
2553
عنوان

کسی بوده ک شب بره قبرستون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4583 بازدید | 146 پست
من روزا میترسم برم چه برسه به شبها

اتفاقا تنها جایی ک بنظرم آرامش داره منو اگه بزارن دلم نمیخاد بلندشم بیام اینقد ک آرومم اونجا .ولی امشب حس خوبی نگرفتم 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
اره من ساعت دوشب رفتم اونم تنها

چه نترسی شما افرین

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ماه پیش مادرشوهرم فوت کرد بخاطر کرونا شب اول قبرش تا اذان صبح سر خاک نشستیم من اصلا نترسیدم

گروهی رفتین شما حتما

گروهی رفتین شما حتما

بله خانوادگی رفتیم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2720
سلام من شب شام غریبان با یکی از دوستام دونفری تنها تا اذان صبح سر مزار شهدا موندیم. دوسه باری هم شب ...

شهدا آره منم بارها رفتم .امشب تا شهدا رو تونستم برم بعدش انگار چیزی دورت کنه اینجوری شدم 

بله خانوادگی رفتیم

خب همون .

من یهو فضاش برام سنگین شد نتونستم ادامه بدم شوهرمم پشت سرم بود

نه عزیزم گوگل نکردم شماگوگلت پیشرفته نیست عزیزم درموردپیاده روی اربعینه که لوکیشناش توسه تاکشور عراق ...

🤔😟😶

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2714
خدا رحمت کنه مامان تو چند سالت بود ک فوت کرد 

ممنون عزیزم هنوز یه سال نشده فوت کردن

من دانشجو بودم یه بار سر کل کل با بچه ها ساعت ۳ صبح رفتیم قبرستون. تو کوه بود. انقدر هم تاریک بود نور موبایل مینداختیم که ببینیم. همش میگم خدا رو شکر سر یه کل کل خل و دیوونه نشدم.😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

شب خاکسپاری سردار سلیمانی از ساعت 9 شب تا 4 اونجا بودم . شلوغ بود وگرنه عمرا میرفتم

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706