2737
2734
عنوان

💕هربژی کورد 💕 کورده جوانکان ورن

| مشاهده متن کامل بحث + 7336 بازدید | 730 پست
منیش مهابادی ولی نیوم پیرانشهری 😂

امیش متولد پیرانشارم ولی له مهاباد گوره بوم😍

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم نوشته زنده باد کرد کردای خوشگل بیان سلام به کرد

ار  بچع ها گفتن مرسی بازم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
بابا لفظ قربون صدقه ست😂😂😂😂😂نه نمیدونه چون به خودشم میگم😬

😂😂🤣بلع بلع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
یه سلام خیلی گرم از طرف یه ارمنی  

سلام عزیزم خوش اومدی 😍

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
ینی تو هر خونه یه پسره که عین پلنگ ینی شجاع  اصطلاح مازندرانی برای نشون دادن قدرت

بعد 

ب پایتما دم مشنی دار و نداره 

ینی چی😂🤍

او تند خو نبود،آنها از سمت شکسته اش به او نزدیک میشدند.
سه میلیون 

خوبه چون دخترم واسه کلاس زبانش معلم خصوصی داره همین قدرمی گیره 

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
سلام دلگم خواقزات خوت چونی دلگم خاصی شکر؟

قزای تو عزیزکم خاسم شکر اگذریت 

چه خبر ؟

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
بعد  ب پایتما دم مشنی دار و نداره  ینی چی😂🤍

نفهمیدم اینو واضح تر بگو

2706