2733
2734
عنوان

💕هربژی کورد 💕 کورده جوانکان ورن

| مشاهده متن کامل بحث + 7336 بازدید | 730 پست
نه نه کل اینستا کورد زبانا با لباس کوردی عکس میزارن تو کانالهای خبری هم گفتن به گیوه و پوشش کوردا م ...

میدونم عزیزم ما هم کلا دیشب خیلی بهمون برخورد ولی الان ویس اقای فریبرز عزیزی رو میزارم که توضیح دادن 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولا هر خلکی مهابادیان پیرانشهری هراوچندشاریه لو قسانه یکتر جوان حالی ابن له جت زور وکو اه مه اچت

نه ولا خلکی اوانه نیم

بلام زور جوان له قسه کردنتان حالی ابم😁

یک عدد هشتادو خورده ک تا عید میشه هفتاد و خورده ای...😀با قد 170،میخام کلا سبک زندگیمو تغییر بدم ب امید خدا
زورسپاس

بژی   بژی 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2731
😂

وا نیه اخه😑😐😐😐😐😐😐😐نماینده مجلسه او وا ناکا بخوای خلک سیره 

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
2738
من بلد نیستم حرف بزنم فکر میکردم میفهمم (که البته انگار اشتباه فکر میکردم😑) مثلا به درخت میگن دار ...

ای بابه منو فلج کردی دار😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑ای خدایه او شادی له من مستنه

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
ای بابه منو فلج کردی دار😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑ای خدایه او شادی له ...

😶😂😂😂😂😂

الان چی گفتی

(خدایا این شادی رو از من نگیر؟)اینو گفتی؟

.
زانیم خوشبختم خلکی بانه آوا دنوسن وک عراقی .منیش بوکان

سورانی ئانوسم   خوش بختم  اسلیت مهاباد  له دایک  بوی 

گه رکی حمام حاجی شاخه  بوکان    له سالی ۶۰ له بانه م 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

https://uupload.ir/view/lsx3_voice_034_001.m4a/ویس اقای فریبرز زارعی 

در فیلم پخش شده شبکه ۲
هردو مجری و مهمان کورد هستند🤦🏻‍♀
🔹مهمان دکتر فریبرز عزیزی کورد سوران
🔹مجری محمدخسروی کورد کرمانج
مجری همانجا سعی میکند سو برداشتش را توجیه کند اما فیلمش را حذف کرده‌اند ، مهمان می‌گوید که طرف همان ۲ سال‌پیش عذرخواهی هم کرده

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5763564&slug=بیاید-لطططططططططفا&postId=173401547

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
سورانی ئانوسم   خوش بختم  اسلیت مهاباد  له دایک  بوی  گه رکی حمام حاجی ...

کد ملی م بوکان

2706