1874
2019
عنوان

💕هربژی کورد 💕 کورده جوانکان ورن

| مشاهده متن کامل بحث + 7166 بازدید | 727 پست
کار تایپ ترجمه ایناست 

سیستم لازمه؟؟

به سلامتی اون رفیقـی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن 👭❤@هناسه۱۳۷۳  حتی اگه کسی بهت بدی کرد بازم هیچ وقت قلبشو نشکونچون فقط یه قلب داره…!بزن دندوناشو بشکن که 32 تا داره!!!  روغن نارگیل اگه خوب بود موهای خودِ نارگیل اونجوری نبود !شبیه پشم گوسفنده والا  
بعدشم میتونی یکی دوتا کار باهم انجام بدی با پنج شش ساعت ماهی دوتومن به بالا دربیاری 

عه چه جالب الان خودت ماهی چند درامدته؟؟

به سلامتی اون رفیقـی که مجازیه اما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن 👭❤@هناسه۱۳۷۳  حتی اگه کسی بهت بدی کرد بازم هیچ وقت قلبشو نشکونچون فقط یه قلب داره…!بزن دندوناشو بشکن که 32 تا داره!!!  روغن نارگیل اگه خوب بود موهای خودِ نارگیل اونجوری نبود !شبیه پشم گوسفنده والا  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نه با گوشی میشه بستگی داره من بیشتر پیشتیبانی میکنم 

با گوشی تایپ سخته بهم میریزه فونتش

2032
آره یکم سختتره ولی میشه با کامپیوتر تایپ کنی  بریزی تو گوشی بفرستی کلا یکم سخته هرکاریم سختی دا ...

متاسفانه سیستم ندارم 

ببخش گلم اذیتت کردم موفق باشی

یلا چاوشین گــــیان به خه ربی دیارنه بوی

یا لا هناسه خان   

دومنالم هه یه به قور بان 

بس شه وانه کاته نوستن اتوانم بیم بو نی نی سایت 

بلام من ناوم نا وه (کانی ژنان )😁

❤یاسینی مه رگم ته نیاناوته......❤                                          💎همراه تاپیک بامدادخمار💎                                                   وزن شروع۱۰۷😖😢                                                        ۱۷اسفند۱۰۶/۴۵۰.  وزن۲۴اسفند۱۰۴/۴۰۰      وزن۲فروردین۱۰۲/۷۰۰              وزن۸فروردین۱۰۲                                                  هدف اول۱۰۰🔓۱۵فروردین وزن۹۹/۸۰۰ به اولین هدفم رسیدم خدایاشکر😃هدف دوم۹۵🔒                                                              هدف سوم۹۰🔒                                                         هدف چهارم۸۵🔒                                                     هدف آخر۸۰🔒                                                 👈 من میتونم این قفلارو باز کنم ☝️