2733
2739
عنوان

دیروز شوهرم جلو جاریم کتکم زد موهامو کشید وحشی بازی درآورد

| مشاهده متن کامل بحث + 70526 بازدید | 501 پست
اگه زنی فحش میشنوه یا کتک میخوره مقصر خودشه و خودش این اجازه رو میده. بچه و بیکاری و ابرو و ازدواج د ...

👌👌👌👌👌👌👌کاملاا موافقم 

اسی منم شرایط شمارو دارم اما هیچ وقت بهش اجازه نمیدم دست روم بلند کنه یا فحاشی کنه اونم جلوی دیگران!!!

من همیشه احترامشو نگه میدارم مخصوصا تو جمع این جور آدما تعادل عصبی ندارن و  سر هر مسئله ای نباید باهاشون جر و بحث کرد . باهاش جدی و با احترام برخورد کن

به قول دوستان اگه شرایطت برای طلاق سخته ،بخاطر  بچه هات و آرامش خودت محیط خونه رو شاد نگه دار و نزار بچه هات خدایی نکرده عصبی بزرگ شن

اول اینکه راضیش کن بره سرکار(با برخورد مناسب) اینجوری هم درآمد داره و هم چند ساعتی خونه نیست و با بچه هات راحتی.

و اگر همه تلاشتو کردی راضی نشد ، خودت برو سرکار ،کار نیمه وقت یا خیاطی آرایشگری و.. 

و در آخر اگر فکر میکنی درست بشو نیست برو خونه مامانت بچه هات رو بزار برو سرکار

یا پس انداز کن یه خونه مستقل بگیر 

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم گریه میکنه زار میزنه توروخدا دعوا نکنین دارم دیوونه میشم آخه من کجا برم خونه ماهمش دعواست کی ت ...

مادرت حقوق داره؟گلم مادرت صد و بیست ساله بشه اما حقوق پدرت بعد مادرت به دختر مطلقه اش میزسه اگر حمایتت میکنه از لحاظ مالی برو پیش مادرت

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2728

عزیزم من بهت اصلا توصیه نمیکنم جدا بشی چون هیچکس از موقعیت کس دیگه خبر نداره . ولی اگر میتونی سعی کن کم کم که بچه هات بزرگ مبشن خودت رو مستقل کنی از همسرت .اگر خانه داری دنبال کاری باش یا تو خونه یه هنری رو دنبال کن که باهاش کسب درآمدکنی . سعی کن زیاد با همسرت بگو مگو نکنی هم حرمتها از بین میره هم بچه ها دچار تنش میشن .شما که بخاطر بچه ها داری ادامه میدی پس دنبال آرامششون باش . خیلی متاسف شدم که دست روت بلند کرده ولی خب آدمهای معتاد غیر قابل پیش بینی هستند و کاراشون یه جورایی غیرارادی هست . مواظب خودت باش 🌷

Ich berge mich in deiner Hand
من از پس تنها نگه داشتن ۳تا بچه کوچیک برنمیام 

با همین شوهر و آینده داغون چرا گذاشتی 3 بار باردار شی واقعا؟

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 
2738

یعنی هنوز تو خونه ای یعنی همین جوری فقط نگاش کردی اونم جلو جاریت 

من شب عروسیم دعوامون شد جلو چند نفر اخر عروسی برگشتم اومدم خونه بابام تا یه ماه بعد که اومد التماس کرد بیا برو خونتو بچین زندگی کن 

مرسی که همدلی میکنی خواهر. دارم فکر میکنم ببینم چیکار میکنم هر دفع همین کارو میکنه میره قهر خونه مام ...

دوست عزیز به نظر من شوهر شما یا اعتیاد داره یا کلا مشکل عصبی داره     

باید ببینی چشه

گردنم خیلی درد میکنه. رفتارش تا کاریش نداشته باشی خوبه ولی اگه سوال جوابش کنی قاطی میکنه

پس سوال جواب نکن تو که میدونید شوهرت چکارست میدونید بیرون می‌ره چکار می‌کنه میخوای زندگی کنی پس اعتیادشو بپذیر و بگو گ و ر ب ا ب ا ش کردن زندگی خودتو بکن آرامش اعصاب که داری فرض کن یه نون رسون فقط و رفع نیاز . آدم معتاد همین بهش گیر بدی میزنه کنترل نداره 

2706