2737
2734
عنوان

دیروز شوهرم جلو جاریم کتکم زد موهامو کشید وحشی بازی درآورد

| مشاهده متن کامل بحث + 70525 بازدید | 501 پست
خیلی ناراحت شدم کاش جاریت این اتفاق براش بیفته که اینجور دلتا نشکنه

طفلی جاری اسی چه گناهی کرده این وسط؟؟؟دروغ که نگفته گفته شوهرت وحشیه😐

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

اخه چرا همچین ادمیایی رو پدر میکنین ، معتاده دست بزن داره تو یکی نه سه تا دست گل براش اوردی که مثلا بزرگ کنه  اخه سه تا بچه رو ادم برای مردی میاره که ارزش داشته باشه. یک گلدون هم میخواد کسی بخره فکر میکنه نور  خونش مناسبه هفته ای چند بار اب میخواد . الانم مسيول روح روان زخم خودده بچه هاتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پیج بود زنگ زد دارو سفارش بده اون گفت ولی بنظر خودم سرده آخه هرچی میخوره سریع سردیش میشه

دکتر کرد افشار تهرانه خیلی خوبه یه کار کن بره فقط سردی که نشونه نمیشه این حجم از عصبانیت بعیده بلغم

خلاصه دوستانه میگم اگر میخوای ادامه بدی یه دکتری که گفتم ببر نفع نباشه ضرر توش نیست

خیلی جلوگیری سفت و سخت کن و تا یکسال با دکتر رفتن ادامه بده دیدی داری نتیجه میگیری ادامه بده اگر دیدی بی فایده اس جونت رو نجات بده ولی دکتر رو حتماااااا برو عزیزم حتماااااا ها توروخدا😀🌹

2731
از قرآن مطمئنم که کلام خداست از خدا هم مطمئنم که طرفدار زدن نیست گفتم که از یه مفسر بپرس در حدی نیست ...

چی بگم...

خدا اخرعاقبت هممونو بخیر کنه.و هممونو به سمت درست هدایت کنه 

استارتر ببخشید که با کسی دیگه چت کردم تو تاپیکت

الهی که خدا به زندگیت آرامش بده

شما هم گفتم حالا که میخوای با این آدم زندگی کنی سکوت کن سکووووت تا بچه هاتو محیط آروم بزرگ بشن

الهی که خدا کمک کنه و شوهرت ترک کنه

2738
از قرآن مطمئنم که کلام خداست از خدا هم مطمئنم که طرفدار زدن نیست گفتم که از یه مفسر بپرس در حدی نیست ...

عزیزم اون آیه رو برای زن های بدکاره گفته نه اینکه بیاد ی زن سربه راه رو بزنه متوجه نشدی اونو

هی میگن به خط در میون طلاق بگیر انگار خاله بازیه سه تا بچه کوچیک بدون پشتوانه رو چکار کنه ؟حداقل الان یه خونه به غذا دارن بخ‌ورن بین بد و بدتر بد و باید انتخاب کرد 

الکیم هی دل استارترو به درد نیارید وقتی شرایط نداره بگید چرا جدا نمیشه 

یه مادر مریض پدرشونم که فوت کرده !

2706