2733
2734
عنوان

دیروز شوهرم جلو جاریم کتکم زد موهامو کشید وحشی بازی درآورد

| مشاهده متن کامل بحث + 70525 بازدید | 501 پست

استارتر من جای جاریت بودم اومدم تو دیدم دعواست برمیگشتم وانمیستادم که تحقیر شدنتو ببینم ،،،،میتونست بعدش سکوت کنه نه اینکه به روت بزنه همسرت وحشیه ،بنظرم بیشتر از اینکه جاریت کتک خوردنتو دیده ناراحتی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگی بخاطر بچه هام تحمل میکنم از همچین پدری اون بچه از پدر معتاد دست بزن دار چی الگوی بگیره؟یا از شما به عنوان مادر دفاع نکردن از حق متکی بودن چی یاد بگیره؟میدونی بچه ای که تو محیط تنش و دعوا بزرگ شه و شاهد کتک خوردن مادرش باشه چه اثرات جبران ناپذیری روی روح و روانش داره؟پس نگو بخاطر بچه ام چون بچه در درجه اول نیاز به یه پدر سالم نرمال داره و بزرگ شدن تو محیط با ارامش و عشق و محبت

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
نه بچه ندارم. زندگی دوممه چجوری جدا شم کجا برم انقد زبونش تلخه، آنقدر با حرفاش آزارم میده هیچی نمیگم ...

خواهشا طلاق بگیر ببین دلیلت چیه؟

اگر دومین ازدواجت هم هست مهم نیست

اگر مردم میگن تو مشکل داری مهم نیست

اگر قراره گشنه بمونی مهم نیست

استارتر میگه بچم تو دیگه چرا

سنی نداری که برو  با مادرت زندگی کن از هنر آشپزیت پول در بیار ولی هر روز گریه نکن بهش التماس نکن آبروم رفت از در قدرت بیا بیرون

اونی که مادر و خواهرش رو میزد اونا مجبور بودن تحمل کنن چون طلاقی در کار نیست بین خواهر و مادر تو دیگه چرا

2731
2738
من زندگی دوممه نمیدونم چه غلطی کنم. 

زندگي دهمت باشه!!!

ببين چيو به دست مياري چيو از دست ميدي!!

نهايتش اينه هيچقوت ديگه ازدواج نميكني!!!

دوست من يك بچه از ازدواج اولش داشت جدا شد،بچخ رو نم گرقت،دوباره ازدواج كرد يك بچه هم از دومي.از دومي هم جدا شد..

اولي سر اينكه پسره خوش اخلاق نبود ولي اصلا دست بزن و فحش نداشت.دوستمو نميخواست

دومي هم چون پول نداشت!!!

قكر نكني پشتوانه داره ها..يك مادر داره با پول بيمه پدرش.. وتا بچه اشم پيش خودشه داره راحت زندگي ميكنه روحيه اسم عاليه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خواهشا طلاق بگیر ببین دلیلت چیه؟ اگر دومین ازدواجت هم هست مهم نیست اگر مردم میگن تو مشکل داری مهم ...

مرسی که همدلی میکنی خواهر. دارم فکر میکنم ببینم چیکار میکنم هر دفع همین کارو میکنه میره قهر خونه مامانش بعد شیرینی و کادو میخره میاد آشتی. مامانش اینا هم میدونن میگن هیچ کس اینو تحمل نمیکنه. 

اسی اگه از پدرتون حقوق بازنشستگی مونده برین پیش مادرتون نترس امیدت به خدا باشه مادرت هم طوریش نمیشه .بعد ۱۲۰ سال اگه مادرتون فوت کنه اون حقوق میرسه به شما در صورتی که طلاق بگیرین

مرسی که همدلی میکنی خواهر. دارم فکر میکنم ببینم چیکار میکنم هر دفع همین کارو میکنه میره قهر خونه مام ...

جالبه  میزنه بعد قهر میکنه

به فکر خودت باش وگرنه تا سن پیری کتک میخوری خووووب فکراتو بکن

دوستش داری؟

2706