2726
عنوان

شوهرم با چاقو گذاشت گردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3454 بازدید | 117 پست
يعنى كتك زدن اشكال نداره و فقط محبت نداشتن مشكله؟؟؟

من کی گفتم کتکت زده مشکلی نداره. من ک دارم میگم امنیت جانی نداری . شخصی ک هم ادمو میزنه هم محبتی نداره هم نیستش اصلا ب چ درد ادم میخوره. بعدم زدوخوردداریم تا زدوخورد طرف ی سیلی میزنه دو ساعت میاد میفته ب غلط کردن ولی اینکه در حدمرگ بزنه و بزاره بره خیلی بده هردوش بده هم اینکه زده همینکه بعدش محبت نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کی گفتم کتکت زده مشکلی نداره. من ک دارم میگم امنیت جانی نداری . شخصی ک هم ادمو میزنه هم محبتی ندا ...

درست ميگيد

من اشتباه برداشت كردم از حرفتون 🥴

معذرت مى خوام 🙏

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2728

شما دست نداشتی عایا

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

زنگ بزن ديوونه خونه اين جاني رو بيان ببرن

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 

دخترت حالش چطوره ؟ چطوری از دستش در رفتی . وای خدا کمکت کنه . برو طلاق تو بگیر دختر این ادم بشو نیست

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير