2737
2734

من دانشجوام خیلی به معلمی علاقه دارم به نظرتون مرخصی بگیرم از بهمن بخونم برای دانشگاه فرهنگیان بهتره یا کلا لیسانسمو بگیرم برنامه بریزم بشینم بخونم برای ازمون استخدامی

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فرهنگیان شرایط سنی داره شما چندسالته؟

متولد ۸۰ام

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738

فرهنگیان

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
ازمون استخدامی هست مگه ۱۴۰۰؟ گفتن برداشتن ک

امسالو نگفتم که میگم صبرکنم لیسانسمو بگیرم

چی میخونی؟ چن سالته؟

متولد ۸۰ ام

روانشناسی

معلومه پرسیدن نداره فرهنگیان

خب دلیلاتونم بگین

هیچکدوم ،پارتی گردن کلفت

گردن کلفت😶😂😂😂😂

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
متولد ۸۰ ام روانشناسی

فرهنگیان خیلی مزایا داره هم رسمی میشی هم حقوق دانشجویی ولی دانشگاه خیلی چیزی یاد نمیدن و ممکنه ختی از درس هم زدت کنن و ممکنه ب رشتت فک کنی و حسرت بخوری ولی قشنگ فک کن بعد تصمیم بگیر 

2706