2733
2734
طبیعی عملش کرده ها

اره دیگه مرده ها😂البته دکتر خودمه و کلا عملاش طبیعیه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشاش رنگ چشم منه😂😍

ای جانم 

شما رو دیدم فک کنم🙌🏻😁

ایلین من چشاش ابی گاهی با لباسا سبز یا طوسی هم میشه ولی خب 90 درصد ابیع

برا خوب شدن دخملیم یه صلوات میفرستین🥺❤️من یه مادرم از جنس درد از جنس بغض و حسرت دخترکم دنیا خیلی بهت بدهکاره مامان خیلییی اره اندازه تموم روزای ک بیمارستان بودی و زجر کشیدی تموم روزایی ک با هم اشک ریختیم تموم شبایی ک تا صبح گریه کردی و تموم روزایی ک بیماریستان بودی تموم وقتایی ک تشنج کردی دیالیز شدی 💔 خدایا به شش ماه حسینت نمیکشم چقدر پر پر شدن دسته گلم ببینم ؟ بخدا من صبر ایوب ندارم خدایا دلم مرگ میخواد اره یه خواب و عمیق پایان...
الان عکس خودم و دوستام و میزارم

بذار😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
چه طبیعی عمل کرده، عاالیه 

اره عزیزم دکتر خیلی کارش درسته

ای جانم  شما رو دیدم فک کنم🙌🏻😁 ایلین من چشاش ابی گاهی با لباسا سبز یا طوسی هم میشه ولی ...

کی منو ندیده😐🤐

هزار ماشالله خدا حفظش کنه

2738
گذاشتم ببین بپاکم

این جدیده؟ برای توام ورم داره

اسی خوشگلیاااا   اونیکه عکس دخترشو فرستاد گفت ریپ نکنین خدایی چشاش شبیهه دریا بود 😍😍 چند ثانی ...

مرسی جانم😍

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
2706