2733
2734
عنوان

تف کردم تو قهوه شوهرم دادم خورد

2066 بازدید | 91 پست

خیلی از دست شوهرم شاکیم...امروز دعوای بدی کردیم بی دلیل مقصر خودش بود من اصلا کاری نکرده بودم واقعا زورم بهش نمیرسه میخوام انتقام بگیرم ازش اما نمیدونم چطوری اینکارو انجام بدم میخواستم با سنگ شیشه ماشینشو بشکنم که ادم زیاد بود اطراف ماشین نمیشد...نگید طلاق بگیر که نمیتونم چون هیچ پشتوانه ای ندارم... امروز خیلی زجرم داد...بعدم انگار هیچ اتفاقی نیافتاده انگار من برده اونم ازم قهوه خواست منم تف کردم تو قهوش دادم خورد اما این فایده نداره چون خودش نمیدونه میخوانم زجر بکشه بگید چطوری حالشو بگیرم خواهشا فقط بگید چطوری حالشو بگیرم ...نمیتونم باهاش مستقیم بجنگم چون قاطیه میزنه یه وقت  ناقصم میکنه...یه جوری که نفهنه از طرف من بوده ولی خالش اساسی گرفته بشه بگید چکار کنم ...بخدا خیلی ازیتم کرد فقط میخوام دلم خنک بشه...قرص اسهال بریزم تو چاییش یه روز تا شب تو دسشویی باشه؟ راه بهتر سراغ دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤢🤢😷😷

❤💕این امضا پراز عشقُ حالِ خوبِ  امید وانرژیِ مثبته امیدوارم با خوندنش حالِ دلت خووووب بشه......😍لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن با لبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات🍫 میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش💕راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیای💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم❤
2728
2738

قرص اسهال بریز دوتا توچاییش ک دوروز تودسشویی باشه 

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  
کار اشتباهی میکنی سعی کن کارهات سنجیده باشه بعدا سعی کن کاری کنی دوست داشته باشه

بره گمشه مگه اون کاری کرد که من دوست داشته باشم همش هواشو داشتم عین گربه بی صفته اینطوری جوابم داد نفهمه 

گناه داره ولش کن میزنی ناقصش می کنی بعد مجبور میشی زیر کو* نش هم تمیز کنی... 

🤣🤣🤣

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706