2726

سلام بچه ها خانواده نامزد من از اول مارو نادیده گرفتن و کاری ک دوس داشتن و انجام دادن مثلا تو خواستگاری اونایی ک ما گفتیم بخرن وسایل قبول نکردن باید پنج تا وسیله بگیره گفتن نمیتونیم ما گفتیم عب نداره چهارتا بگیر ولی یخچال ساید بگیر گفتن عقد نمی‌گیریم گفتم عب نداره عیدی دو سه بار الکی آوردن اونم خجالت می‌کشیدم میذاشتی تو مشمبا میآورد الان زدن زیرش ک عیدی نمیاریم باز من هیچی نگفتم گفتن باید بری جای دور زندگی کنی بازم قبول کردم هیچکدوم از حرفای منو انجام ندادن امروز رفتیم وسیله بگیریم میگم گفته بودیم یخچال ساید بگیریم باباش میگه ندارم نمیتونم نمیگیرم درحالی ک وضع اونا خیلی از ما بهتره ما مستاجریم و اونا خونه دوطبقه دارن سه چهارتا ماشین دارن منو گریه انداختن تو مغازه اومدیم خونه ب شوهرم میگم ی بارم تو دل منو با این خوش کن اینهمه من حرف شمارو گوش کردم شمارو درک کردم میگه ندارم باید قسط بریزم گفتم واسه چی قسط بریزی قسط اینارو بابات میخواد بده ده میلیونم روش تازه عروسی ام میخوان ی عروسی کوچیک بگیرن😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه اونا ناراحت نشو.یخچال ساید مگه خوشبختی میاره تو این گرونی.بخدا همه چیه من ساده بود حتی عروسی کوچیک گرفتم.با اینکه وضع مالی خودمونم خوبه اون همه ادعا نداشتم فقط دلم میخواس خوشبخت شیم

خدا جووون مرسی که هستی
2728

برا یخچال ساید گریه کردی👲😐😐والا فقط توایرانه انقد تجملات و وسیله های لوکس مهمه،با حداقل ها وضروری ها زندگیو شروع کنید کم کم خودتون بخرید دیگه،وضعشون خوبه تلاش کردن برا خودشون خوبه 

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
تو بله برون تعهد كردن كه يخچال سايد بگيرن يا فقط قبول كردن يخچال بگيرن؟

نوشته شده امضام شده ولی اون گفت نمیگیرم بابام گفت پنج تا بگیر گفت نمیتونم بابامو گفت شما کلا زور میگین نوشته شده باید بگیری شیربهای دخترمه

برا یخچال ساید گریه کردی👲😐😐والا فقط توایرانه انقد تجملات و وسیله های لوکس مهمه،با حداقل ها وضروری ...

ن بخاطر ساید ن بخاطر اینکه منو نادیده گرفتن از اول

نوشته شده امضام شده ولی اون گفت نمیگیرم بابام گفت پنج تا بگیر گفت نمیتونم بابامو گفت شما کلا زور میگ ...

دیگه چند تا وسیله پسر خوبشو بخره زیاده!،حق داری والا؛ بوشهریا صفر تا صد رو پسر میخره اصلا به دختر جهیزیه نمیدن؛ حالا شما همه چیو میخری اون چند تا تیکه هم داره بازی درمیاره

2706