2733
2734

اینو بگم که شوهرم انتخاب خودم بود و علیرغم مخالفت خانواده باهم ازدواج کردیم.از همون 5 سال پیش متوجه پرخاشگری هاش و عصبی بودنش شدم اما گذاشتم بپای شرایط کاری و اقتصادیش.بعد ازدواج همش بهانه میگرفت و سر چیزای کوچیک دعوا مینداخت.با اینکه خونوادم در حد وسعشون جهیزیه ابرومندانه ای تهیه کرده بودن همش میزد توسرم گ جهازت ناقصه و مارک فیکه و قیمت همه چیو دوبرابر میگی و ...درحالیکه هرکی اثاث منو دیده بود میگفت جقد جهاز دادین خلاصه....

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

منم ک اصلا نمیخواستم جلو خونوادم سرخورده بشم چیزی از مشکلاتم ب خونوادم نمیگفتم کافی بود یکی از وسایلا اتفاقی خراب بشه اونوقت تا چند روز پدر منو درمیاورد.همش ایراد میگرفت و هربار من از ترس اینکه زندگیمون بپاشه باهاش راه میومدم و هربار ک از خونوادم دفاع میکردم عصبی تر میشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728

😟😟واي دلم خواست منقرض بشه سريعتر اين كيه ديكه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

همش درحال ایراد گیری از خودم و سلیقه و خانه داریم بود تا اینکه این اواخر بشدت گستاخ شده بود و تو دعوا ها میگفت همینه ک هست ناراحتی برو خونه بابات و زنگ میزنم خونوادت بیان ببرنت هربار گوشیو ازش میگرفتم چون نمیخواستم رابطش با خونوادم خراب بشه(در ظاهر خیلی با خونوادم جوره) این در حالی بود ک بیکاره یکسال و ور دل من تو خونس و همیشه غر میزنه.از هررچیزی ایراد میگیره

میخونم عزیزم

درکت میکنم

منم بشدت از وجود همسرم جلوی بابام خجل هستم

پریشب بابام برای اولین بار بعد هفت سال از شوهرم ماشینش رو خواست...شوهر بی عرضه م به من زنگ زد میدونی رو ماشینم خیلی حساسم حالا باید چیکار کنم؟

گفتم خاک توسرت فقط

2738

تا اینکه دیشب سر یه موضوع کاملا پیش پا افتاده دوباره شروع کرد و کم مونده بود سمتم حمله کنه منم از خودم دفاع کردم و به خونوادم توهین کردم منم دیگه طاقتم طاق شده بود گفت زنگ بزن تکلیفت معلوم بشه بهش گفتم اتفاقا دوس دارم اونا هم بدونن با چه ادمی دارم زندگی میکنم الان زنگ میزنم.ساعت 10 شب زنگ زدم.مامانم گفتم بیا من دیگه خسته شدم گوشیو از دست.من کشید ب مامانم گفت تربیت دخترت مشکل داره بعد زنگ زد مادرشوهرم ب اونم گفت بیا

مامانمو و مامانش ک اومدن هممممه چیو بهشون گفتم مامانم دوتامونم دعوا کرد و کفت من بچه شوهر ندادم ک دوباره برگرده ب خونم حالا اگه واقعا اصرار داری ک دخترم از خونت بیاد بیرون و میخوای زندگیتو بپاشونی الان برش میدارم میبرم خونه باباش.تا اینو شنید دستو پاشو گم کرد ک اشتباه متوجه شدی و دخترت اشتباه فهمیده من شوخی میکردم....منم قصدم این بود گوشمالیش بدم و بفهمه من بیکسو کار نیستم بعدش ب مامانم گفت شما برین ما خودمون حلش میکنیم مادرشوهرمم میگفت چرا زنگ زدی مامانت.الانم بغ کرده نشسته واقعا خستم کرده 

خب🤔🤔🤔🤔در این مواقع یک بار برای همیشه جلو شوهراتون وایستین جهار اجبار نیس برا دخترا وظیفه پسره هم شرعا و هم عرفا ولی از قدیم چون همه ندار بودن خانواده عروس چن قلم کمک میکردن به مرور زمان با درست شدن وضع مالی این کمک ها بیشتر و بیشتر شده بعدم میگفتی تو خوبشو بخر بزار اگه میتونی نزارین از همون اول سرتون داد بزنه یا بی حرمتی کنه به خودتون یاخانوادتون یا زبونم لال کتک بخورین چون کافیه یبار جلوشون سر خم کنین تا عمر دارین باید فحش خور و کتک خورش باشین

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ای بابا،شماهم نباید ظاهرت جلوش کم بیاره.میخاد زنگ بزنه نرو جلوشو بگیر بینم میحاد چیکارکنه.

مشاوره رفتنم بد نیست

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
چه پرو هستن مرداتون بهشون جهیزیه میدین بعدش ایراد میگیرن خداروشکر ما این رسمو نداریم

ما هم می دیم😁😁 ولی بعد کسی چیزی گفت جرش می دیم

شوهر اسی چطو تا هنوز زندست نمی دونم😅😅

میخونم عزیزم درکت میکنم منم بشدت از وجود همسرم جلوی بابام خجل هستم پریشب بابام برای اولین بار بعد ...

حالا موضوع ب گوش بابامم رسیده واقعا خجالت میکشم ازش واقعا

من حس میکنم مشکل شوهرت اینه که از رو احساسات تصمیم گرفته و ازدواج کرده در صورتی که بعد یه مدت که از ازدواجتون گذشته و به قول معروف عرقش سرد شده و مسئولیت ها و فشارهای متاهلی را حس کرده تازه فهمیده عجله کرده و اصلا وقت ازدواجش نبوده و از این حرفها  اینجوری و با این مدل بهانه گیری ها داره خودشو خالی میکنه 

تا اینکه دیشب سر یه موضوع کاملا پیش پا افتاده دوباره شروع کرد و کم مونده بود سمتم حمله کنه منم از خو ...

عجبببببب.

بگو توروخدا بزرگ شو بچه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706