2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روغن زیاد بریز در حد ۴ قاشق کافیه و یکم نمک بزن .. نونو بزار دو قاشقم اب رو روغن میریزم..برنجو میریزم تا ۵ دقیقه زیر شعله زیاده بعد ملایم میکنم خوب میشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2728

اول روغن بریز

بعد لواش رو پهن کن

زیرشو زیاد کن سرخ شه

چند دقه که سرخ شد برنجو بریز روش

شعله رو کم نکن 

در حد یه دقه 

بعد اگه برنجت اب میخواد یکم بریز بعد کمش کن دم بذار

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
روغن زیاد بریز در حد ۴ قاشق کافیه و یکم نمک بزن .. نونو بزار دو قاشقم اب رو روغن میریزم..برنجو میریز ...

مشکلم اینه که برا دم کردن برنج که میخوام اب بریزم 

فک کنم اون اب میره نون رو خیس میکنه خمیر میشه

مشکلم اینه که برا دم کردن برنج که میخوام اب بریزم  فک کنم اون اب میره نون رو خیس میکنه خمیر می ...

نه اصلا خیس نمیشه من همیشه میریزم خیلیم خشک در میاد.. اولش شعله رو ۴  ۳ دقیقه زیاد کن بعد کم کن عالی میشه ..

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738