2737
2734
عنوان

این رنگ مو چه شماره ایه؟؟

146 بازدید | 20 پست

https://uupload.ir/files/vmnw_۲۰۲۱۰۱۱۸_۲۰۴۵۵۸.jpg

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عسلیو مسیه انگاری 🧐

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
مسیه تقریبن  من چند دوز میش گذاشتم  😕😕نمیدونم جاشو انداختم رفت😂😂

به نظرت به پوست گندمی میاد؟؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
مال خودم مشکی

اگه سفیدی نداری دودی ۹ با اکسیدان ۹ با رنگ n9ترکیب کن بزن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
انگاری خیلی قرمزه..چشمو میزنه

تو این مایه ها خیلی دوست دارم. آره این انگار به قرمز میزنه . برا عروسیم یه رنگی بود تو این مایه ها ولی خیلی شیک بود. مامانم میگفت رنگ نزار ولی بعدش که دید گفت خیلی بهت اومده

اگه سفیدی نداری دودی ۹ با اکسیدان ۹ با رنگ n9ترکیب کن بزن

سفید ندارم. نتیجه اش چه رنگی میشه؟

2706