2726
عنوان

تاپیک قبلی در مورد مهریه زدم

194 بازدید | 20 پست

همه گفتن میبخشن 

اگ واقعا اینجور باشه دیدگاه خیلی پسرا  نسبت ب دخترا اگ بدونن خیلی تغیر میکنه  اصلا فکر نمیکردم این مدلی باشه  همه مهر رو میبخشن خیلی تفاوت کرد ک 

دو تا زوج جوون بعد ازدواج ممکنه ۳۰ میلیون اموال مشترک داشته باشن  و بعدش حالا ب هر دلیلی طلاق بگیرن  اینجوری عادلانس ولی اینکه پسره از قبل هرچی در اورده دختر طلب کنه  ناجوره 

اگ واقعا راست گفته باشین عالیه 

خب دقیقا همینه ولی به شرطی که حقوق برابرم باشه کارای خونه هم تقسیم بشه البته به شرطی که خانم کار بیرون داشته باشن

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
خب دقیقا همینه ولی به شرطی که حقوق برابرم باشه کارای خونه هم تقسیم بشه البته به شرطی که خانم کار بیر ...

خوب اون چیزی ک ما  تو ذهنمون از زن ها و دخترای الان داریم  خیلیییی متفاوته خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هر زمان احساس کنم تو زندگی مشترک دیگه جایی ندارم همه چی رو می بخشم میرم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
خوب اون چیزی ک ما  تو ذهنمون از زن ها و دخترای الان داریم  خیلیییی متفاوته خیلی  ...

ببین نمی شه گفت همه دخترا خوبن همون طور که نمی شه گفت همه پسرا خوبن من خودم مهم ترین چیزی که بدام مهمه استقلاله حالا ولی خیلیام هستن ازدواج می کنن طلاق بگیرن مهریه بگیرن همون طور که خیلی مردا ازدواج می کنن کنیز بگیرن

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
 مهریه هم نمیخاین حتی؟

برای من عشق و علاقه و احترامی که در زندگی مشترک داریم مهمه

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

اصلا مهریه رو قبول نداریم

مثل خریدنه بنظرم مخصوصا وقتی سرش چونه میزنن 

خواهرمم جدا شد کلا مهریه رو بخشید 

برای منم خودشون گفتن ۱۱۴ تا سکه و من حتی یه صدم درصدم به گرفتنش فکر نمیکنم 

شادم که تقدیر من اینگونه رقم خورد ... شاعر بشوم از تو چشمت بنویسم 😍♥️😘

انتخابتون برحسب معیارتون انجام بدید اگر معیارتون این که خونه همیشه برق بزنه غذاهمیشه اماده باشه خب باید خانم خونه دار انتخاب کنید خانم خونه دارم چون شغل نداره باید یه پشتوانه مالی داشته باشه شاید شما فردا دیگه نخواستیش ولی خانم شاغل شاید همیشه  خونش برق نزنه ولی چون خودش پشتوانه مالی داره دیگه احتیاج به مهریه نداره

2706