2726
عنوان

خانمای باردار

105 بازدید | 26 پست

شما چه جوری تکونای بچت ن فهمیدین

من هفتهی 20 هستم جفتم قدانیه

شنیدم میگن اینکه دستتو بزاری رو شکمت و نبض حس کنی اون نبض رگهای شکمه و بچه نیس راسته؟! من بچم هنوز تکون نمیخوره بارداری اولمه خیلی میترسم

تا الان با همون نبضه میفهمسدم امشب هر کار میکنم و هر چی دست میزنم نبضو نمیفهمم

اون نبض خودته تکون های بچه مثل حرکت باد تو دلته انگار داره باد میپیچه تو شکمت تشخیصش یکم سخته اون اول

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

جفت قدامی حالا حالا ها وقت داری.من جفتم قدامی بود بعد از ۲۱ هفته متوجه یه قلقلک هایی روس مثانه ام شدم.نگران نباش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون نبض خودته تکون های بچه مثل حرکت باد تو دلته انگار داره باد میپیچه تو شکمت تشخیصش یکم سخته اون او ...

اره اصلا نمیفههم، اصلا نمیدونم تکوناش چه جوریه، ففط امشب دستمو که گذاشتم یه کم بالا تر شکمم یه چیزی مثل حباب ترکید دو بار همونه؟ ولی زیر شکمم نبود

اره اصلا نمیفههم، اصلا نمیدونم تکوناش چه جوریه، ففط امشب دستمو که گذاشتم یه کم بالا تر شکمم یه چیزی ...

آره آره همونه مثل حبابه خیلی سخته مخصوصا که جفتت قدانیه کمتر میفهمی حرکات رو 

بچه حرکت میکنه یه جا که نیست 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من فکر کردم صدای شکممه اصلا فکر نکردم بچس، اما چرا اون بالاها بود؟! 

بچه اس دیگه رفته ببینه اون بالا چه خبره😂

میگم تشخیصش سخته ولی بچه است اونا😄

منم جفتم قدامیه هفته ۱۶ هستم

اینکه میگید مثل باد دل منم ی هفتس اون سمت ک بچه هس حس میکنم فک کرد ربط ب کلیه داره گفتم نکنه سردیم شده

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706