2733
2734
عنوان

دهه هشتادیا

107 بازدید | 1 پست

همممون مینالیم از دنیا ولی قبول کنیم یه سری چیزا تقصیر خودمونم هست میدونید ما مثل دومینو به هم ضربه می‌زنیم و همو ناراحت میکنیم و عین خیالمون نیست یبار دیدم یه خانومه سیزده ساله از تیپ عیدش عکس گذاشته بود نظر میخواست قشنگ همشون میگفتن نی نی سایت چیکار میکنی دخترم و این بهترین لفظ جملشون بود اصلا به این که پشت اون اکانت یه انسان نشسته عین خیالشونم نبود من خودم دهه هشتادی ام و متولد ۸۲ هیچوقت به خودم اجازه ندادم به کسی توهین کنم چه سنش چه قیافش چه کارایی که می‌کنه و هرچیز دیگه ای که به من و شما مربوط نیست نظر ندادم وقتی شما به ما توهین میکنین ما هم خیلی چیزا بلدیم بگیم واقعا ولی این کارو نمی‌کنیم ما دهه هشتادیا شاید خیلی بهتر از دهه های قبلی قدرت کلمات و بار انرژی ها و کارما رو بدونیم نمیدونم چرا تا میگی دهه هشتادی ام فحش و نصیحت و تیکه و امسال این هم پشتت هست ما همجنس خودتونیم ها یکسال کاربریمو دارم همیشه هم از متفرقه استفاده کردم تاپیک های مادرشوهرم فلان و شوهرم فلان و غذام فلان و بچه دار شدن و اینا رو نه تنها نمیرم که علاقه ای هم ندارم و هستن همسنای ما که متاهل اند یعنی جوری برخورد کردید که دیگه همه چیو تو ازدواج کردن میبینن حتی بزرگ شدنو اونایی هم که جنس مخالف دارن واقعا به خودشون مربوطه باور کنید !! بخدا زشته دست برداریم از توهین کردن و غیره دهه هشتادیا بچه نیستن دوستان مخصوصا دخترا که از ۱۲ سالگی بالغ میشن ما خودمون خوب و بدو تشخیص میدیم یا حق🙂