2733
2734
عنوان

نظرتون برام مهمه، حقیقتو بگین

313 بازدید | 29 پست

امروز بعد از یک  سفر یک روزه برگشتیم،. شوهرم منو رسوندمحل کارم، من با پدرم کار میکنم، احساس کردم خیلی سرد سلام کرد به بابام، بعدم که داداشم اومد  یه  َسلام به زور کرد رفت، یه پیش زمینه هم بگم براتون که شوهرم آچار فرانسه خانواده ما بود بعد از یه دعوای زن و شوهری ما برادرم نسبت بهش سرد شد، یبار که همسرم ازش چیزی خواست، داداشم پیچوندش،. شوهرم بهش برخورد که من این همه کار کردم براش انقد براش ارزش نداشتم و اینا... خداییشم هر بار داداشم کار داشت شوهرم در خدمت بود... 

الان من ناراحتم که شوهرم اونجوری قیافه گرفت، آخه من هیچوقت به خانواده شوهرم بی محلی نکردم، هرچند که اونام نسبت به من مهربانت، 

به نظرتون به روی شوهرم بیارم این موضوعو یا رد بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رد شو کاملا.. سرت مگه درد میکنه واسه بحث و دلخوری؟؟ داداشت پیچونده اونم سرد سلام کرده.. کار بدی نکرده شوهرت اصلا.. شمام نیازی نیس اوقاتتونو تلخ کنی سر همچین چیز بی اهمیتی.. 

2738

من جات بودم خیلی با آرامش و احترام در یک زمان مناسب😂 ازش میپرسیدم فلانی از داداشم یا بابام دلخوری؟!

اندر دل من درون و بیرون همه اوست❤اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست❤
دعوامون خیلی بد بود همه فهمیدن

خب الان داداشت حق داره با شوهرت سرد شده، شوهرتم حق داره، دیگه وقتی اختلاف به خانواده ها کشیده میشه همیشه همینجوری میشه گلم، چون زن و شوهر یادشون میره ولی خانواده ها نه

2706