2737
2734
نه میگه چند ساله جداشده... 

شماسنامه شو دیدی؟ المثنی نه هااا... شناسنامه واقعی. 

ایشون وکیله همه راه و چاه هارو بلده لطفا تحقیق کن در موردش

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کسی رو میشناسم متاهل بود با یه پسر مجرد دوس بود و رابطه داشتن بعد طلاق گرفت و با پسره ازدواج کرد ...

بله زن متاهل اگر در زمان تاهلش با مردی همخوابگی داشته باشه... به اون مرد دوم حرام مؤبد میشه... یعنی حرام ابدی!

بچه ها من متاهل نیستم گفتم درگیر طلاقم یعنی کارای اداریش مونده 

کار اداری یعنی دقیقا کجای روند دادگاس؟ 

گلم اول طلاق بعد هم عده طلاق

مدت زمان عده طلاق برابر با ۳ دفعه پاکیزگی یا ۳ طهر است. به عبارت دیگر اگر زنی که باردار نباشد، چند روز بعد از اجرای صیغه طلاق عادت ماهیانه شود و سپس پاک شود (پاکی اول)، دوباره عادت ماهیانه شود و پاک شود (پاکی دوم) و برای بار سوم عادت ماهیانه شود و پاک شود (پاکی سوم)، پایان این پاکی که مصادف می‌‌شود با شروع عادت ماهیانه چهارم، عده طلاق برای این زن تمام و مجوز ازدواج برای ایشان صادر می‌‌شود.

حال اگر آن زن در هنگام بارداری طلاق داده شود، عده‌اش را باید تا زمان وضع حمل نگاه دارد؛ خواه کمتر از ۳ پاکی شود و خواه بیشتر. ولی اگر زنی با اینکه به سن یائسگی نرسیده باشد، عادت زنانگی نبیند، در این حالت باید ۳ ماه عده نگه دارد.

2731
چیشد رفتین؟؟ یکی به من دلداری بده... واقعا الان گیجم نمیدونم چکار کنم... چطور باش تموم کنم... 

بهش بگو فلانی من یکبار تو زندگی تجربه طلاق داشتم. 

الان برای زندگی آینده م نمیخوام ضربه بخورم. 

اگه من رو میخوای به عنوان شریک دائم زندگیت تشریف بیار خواستگاری رسمی. 

بگو من نمیتونم صیغه بمونم و زندگی پنهانی نمیخوام. 

زندگی عادی میخوام که بتونیم همه جا باهم ظاهر بشیم تو جامعه نه مخفیانه. 

باهاش رتبطه جنسی نداشته باش .رابطه جنسی خودش وابستگی میاره اون وقت بشین فکر کن به دردت میخوره یا نه؟ ...

رابطه جنسی مرد رو از صرافت ازدواج میندازه... به تعبیری اون رابطه مدفن عشقه! واسه همین به دخترا میگن سعی کنید تو نامزدی رابطه کامل نداشته باشید که هم شوق مرد واسه ازدواج از بین نره چون نیازش تامین شده و هم اگه بهم خورد دختر زن نشده باشه. 

بچه ها من خیلی دوسش دارم خیلی از معیارهای منم دار ه.. ولی تو زندگی قبلیم فقط از رو احساس انتخاب مزخر ...

امام علی علیه السلام فرموده تنهایی بهتر از همنشین بد است! 

این آقا اگه شمارو واقعا برای یه عمر زندگی بخواد میاد خونتون و تورو خواستگاری میکنه با عزت و احترام

2738
بچه ها من متاهل نیستم گفتم درگیر طلاقم یعنی کارای اداریش مونده 

کی رو گول می‌زنی   

کار اداری طلاق چیه ؟ 

خوب بگو 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
صیغه که این یه قبلتو به عربی میگه میشه صیغه گول زنی دیگه

سه ماه عده داره بعد اون میشه ازدواج کرد....حالا من واقعا هنگ کردم که چه جوری درشرف طلاق بوده صیغه شده با توجه به تاپیک قبل حتی عده رو نگذرونده

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
بهش بگو فلانی من یکبار تو زندگی تجربه طلاق داشتم.  الان برای زندگی آینده م نمیخوام ضربه بخورم. ...

فعلا خودم اینطور خواستم بخاطر شرایطم حداقل تا چند ماه دیگه... اون مشکلی نداره که رسمیش کنه

نمیدونم خیلی مردد شدم... شرایطش خوبه آدم خوبی هم هست ولی با بعضی کاراش نمیتونم کنار بیام دلسرد میشم

تازه مردد شدی این اقا رسما میخواد تو رو از سرش باز کنه چ بهتر ک الان شناختیش . بعدم ادم واسه اشنایی زرتی وارد رابطه نمیشه ک 

عزیزم بزار رک بهت بگم شما یک شکست داشتی تو زندگیت و الان اسیر موقعیت شغلیو اجمتماعی اون آقا شدی و میخای باهاش ازدواج کنی تا همه بگن وای بهبه چه چه

ولی داری اشتباه میکنی اگر دوستت داره نباید باهات رابطه داشته باشه اصلا صیغه چ معنی میده

و با این کارش ک میخاسته بیرونت کنه صددرصد مشکوکه

به حس ششمت شک نکن و خودتو گول نزن

2706