2737
2734
عنوان

بچه ها حال دوستم خیلییی بده

656 بازدید | 57 پست

سلام

بچه ها از الان بگم خواهش میکنم ازتون دوستمو قضاوت نکنید

واقعاً حالش بده

الان 4 روز هیچی نخورده و فقط اشک میریزه😑

بچه ها حدود 5 سال پیش دوست من با یه آقایی آشنا شد

اون آقا فامیل نزدیکشونه

با هم دوست شدن

با وجود متاهل بودن هر دوتاشون

خیلی به دوستم نصیحت کردم که بیخیال اون آقا بشه ولی خب نشد که نشد

به هر حال گناهشون گردن خودشون

الان بحث چیز دیگس

اون آقا تصادف کرده

کمر و گردنش شکسته

5 روزه بیمارستانه

نتونسته با دوستم ارتباط برقرار کنه

با هزار تا مشکل و اینور و اونور جستجو کرده فهمید که اون اقا تصادف کرده

الان مسئله اینجاس 

اون آقا با وجود همسرش  که خیلی هم شکاکه نمیتونه با دوستم پیام یا تماس بزنه

دوستم خیلی شدید حالش بده

هیشکی هم از رابطه اون آقا و دوست من هیچ اطلاعی نداره

بچه ها تو رو خدا خیلی حال دوستم و اون آقا بده

اگه چیزی به ذهنتون میرسه و راه چاره ای دارین بهم بگین که دوستم بتونه با اون آقا یه ارتباط هر چند کم برقرار کنه

دوستم میگه مخفیانه برم بیمارستان ببینمش

اما خیلی کارش احمقانه اس

من بهش میگم تحمل کنه

اما دیگه کشش دوریشو نداره

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدای زنش اقارو گرفته فلج میشه متاهلی ک خیانت کنه حقش همینه دوستتم یاازاین کاراش دست برداره یاهم اونم منتظر باشه 💔😊

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
بگو برو بمیر ب دوستت بگو 

هیچ فایده نداره😑

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
2738

واسه دوستت و اون آقا متاسفم که هردو هرزه ای بیشتر نیستن

خیانت هیچ توجیهی نداره

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش

خدا زده پس کله آقاهه به دوستت بگو مثل آدم زندگیتو کن تا خدا بلایی بزرگتر از اونو سر خودتم نیاورده

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

میخوای راه یه رابطه کثیف و گناه رو هموار کنی حتی مقدار کم ؟ چه زشت 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
2706