2733
2734
عنوان

ابجی بی معرفت

530 بازدید | 49 پست

تو واتساپ پیامش دادم پسرم دستش شکسته اینا..یه هفته پیش..بعد گفت ناراحت شدم و ..گفت شیره انگور بگیر خوبه..گفتم اگ میای اینور بگیر بیار حساب میکنم بعد گفت سوپریا دارن که(ینی خودت بگیر)..منم دیگ هیچی نگفتم .به شوارم گفتم رفت خرید ک منت ابجیمو نکشم..حالا یه هفتس ن زنگ زده ن اومده ن پیام داده..موقعی هم ک سقط کردم ففط پیام دادخاهر چطوری ..منم گفتم خب بیا از نزدیک ببین..گفت کرونا شاید گرفته باشی تو بیمارستان بودی‌.منم گفتم اره شاید گرفتم نیا اصلا نمیخاد بیای..نه اومد نه دیگ زنگ زد...بعد خودش کرونا گرفت با کل خونوادش ..ولی ما هنوزم ک هنوزه نگرفتیم هه..شما بودین دیگه زنگش میزرین یا رابطه برقرار میکردین..

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

قطعا ناراحت بودم ازش

ن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه دیگه. مثل خودش میشدم. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
رفت و امد رو قطع کرده برای کرونا🤕🤥

نه یکی دوبار اومد اصلاح مفتش کردم موهاشم کوتاه کردم دیگه پیداش نشد

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2738

خوب شد بعد از سقط نیومد پیشت وگرنه کرونای خودشو کل طائفه شو مینداخت گردن تو

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

رابطه ات را قطع نکن باهاش سرد باش.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
نه دیگه. مثل خودش میشدم. 

خب دیگه از همه جا پاکش کردم یسال قهر بودیم اشتی کردیم دوباره مثل قبله منم دیگه کلا از همه جا پاکش کردم

عزیزم به نظرم یه مقدار پر توقعی شما

خوب اومدن شاید تو کرونا توقع زیادی باشه ولی احوال پرسی از طریق تماس خدایی اصلا پرتوقعی نیست.

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2706