2703
2553
عنوان

خواهر شوهر😥😥

373 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من یه کاریو قبول کردم توش موندم بچه ها من یه خواهر شوهر دادم کلاس پنجمه دو ماه پیش پدر شوهرم گفت روزی یه ساعت با هاش ریاضی کار کن یه منم حالا برات جبران میکنم یعنی مجانی نه دی ماه مدارس باز میشه منم گفتم باشه بعدش هر روز روزی دوبار دو ساعت میفرستنش همه درساشم انداختن گردن من گفتم یه ماه اشکالی نداره اینم گناه داره مادر و پدر شوهرم قدر نشناس نیستن حقیقتش منم الان کار دارم نمیرسم روم نمیشه بگم شوهرمم میگه میخواسته قبول نکنی بمن چه چه گلی به سر بگیرم😭😭

لامصبا به خانواده شوهر رو دادنی نیست که 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بگو یک روز درمیون ۴ساعت بیاد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
بهش بگو پنجشنبه ها بیاد

ببخشید الان من تیکر بارداریم هست یا نه هر کاری میکنم نمییاد 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2714
نه گلم

مرسی عزیزم تو نی نی سایت من اونجا فعاله اما نمیاره اینجا 😐

2706