2726
عنوان

پرستاری از بیمار کرونایی

775 بازدید | 22 پست

خدا رو هزار مرتبه  شکر خواهرم که کرونا گرفته بود بهتر شده و از بیمارستان مرخص شده. حالا من میخام برم پرستاریشو بکنم. توکل برخدا. یخورده میترسم بگیرم خودمم ولی اخه شوهر خواهرمم نیست کسی نیست کمکش کنه خواهرمم ضعیف شده. بهتره یکی کمکش کنه.کسی پرستاری کرده

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن

آره من از پدرم ماسک بزن ظرف و قاشق و لیوانش جدا باشه آویشن عسل آب هویج سیب گوشت در شیشه بخور جوش شیرین قرقره آب نمک‌عالیه اینا در ضمن چند حبه سیر بنداز توی دو لیوان شیر وقتی جوشید ب انداز ی لیوان رسید بده بخوره سیر هارو بندا دور 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من از زنداییم مراقبت کرد زنداییم فوت شدن ده روز پیش😔 خدا بهتون سلامتی بده

خدا رحمتشون کنه. زنداییتون حالش چطور بود. ریش چند درصد درگیر بود؟

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
2728
خدا رحمتشون کنه. زنداییتون حالش چطور بود. ریش چند درصد درگیر بود؟

سرطان هم داشتن و دیگه نمیدونم چقدر ریه ش درگیر بود

ممنون

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

کامل رعایت کنین همیشه ماسک داشته باشین و اگه خونه این تو اتاقای جدا باشین و مرتب ضدعفونی کنین. انشاالله نمیگیرین.

در کل کسی که بیماری زمینه ای نداره و سنش بالا نیست بره برای پرستاری بهتره چون جوونا اکثرا راحت تر میگیرن.

چاره ای نیست بلخره بیمار هم پرستار میخواد انشاالله خدا اجرشو بهتون میده.

اتاق جدا ندارن تو یک خونه ایم. به نظرتون شیلد هم بزنم؟

اتاق جدا ندارن تو یک خونه ایم. به نظرتون شیلد هم بزنم؟

شیلد اونقدر تاثیر نداره. اگه فرد کرونایی شیلد بزنه از قطره هایی که به جلو پرتاپ میشن جلو گیری میشه و در کل توی هوا ویروس کمتر میشه. ولی شیلد برای کسی که میخواد بیمار نشه فقط وقتی توی صورتش سرفه میکنن تاثیر زیادی داره, تو حالت عادی بلخره از تنفس بهش منتقل میشه و اطراف شیلد هم کاملا بازه.

ماسک که میزنین خوب کیپش کنین میتونین دور تا دور ماسک چسب باند بزنین که از اطراف ماسک هیچ هوایی رد نشه و ماسکتونو زود به زود عوض کنین. اینجوری فک میکنم خیلی احتمال انتقال از طریق تنفس کم بشه.

برای خواهرتون این کارو نکنین چون نفسش تنگ میشه

پدربزرگتونو خدا رحمتش کنه الهی ... چند سالشون بود

57سالش بود هیچ بیماری زمینه ای هم نداشت و اصلا بیرون نمی‌رفت در حد یک بنزین زدن میرفت که اونم ماسک میزد و از مواد ضد عفونی استفاده می‌کرد نمیدونم از کجا گرفت همیشه داریم گریه میکنیم😭😭😭

2706